Kitap Network

Kitap Network
REKLAM ALANI

 

Kitap Network

Network Marketing bildiğiniz gibi genel manada çok katlı pazarlama diye bilinse de aslında geniş çaplı manası ile pazarlama ağı da demektir.Bu kapsamda bir çok kategoriyi içine almaktadır.Bizlerde size yine bu bağlamda olan haberleri ve ilginç pazarlama sistemleri olan firmalarıda tanıtacağız.Başlığa bakıpta kitap network derken çok katlı pazarlama sistemi değil fakat kitap okuyucuları ve yayıncıları bir araya getiren güzel bir ağ (network kurulmuştur.)

REKLAM ALANI

PTT nin desteği ile kurulan,

Kitap Network, yayıncılık sektörünün ihtiyaçlarına uygun teknoloji tabanlı çözümler üreterek satış, dağıtım ve tanıtım kanallarında yenilikçi iş modelleri sunmayı hedefleyen genç ve dinamik bir teknoloji şirketidir.

Amacımız, hızla değişen teknolojinin olanaklarını en verimli şekilde kullanarak, yayıncılık sektöründe satış, karlılık ve verimlilik artışını sağlamak ve bu sayede kitabın her formatının herkes tarafından ve her yerden temin edilebilmesini sağlamaktır. 

Kitap Network’un Hikayesi

Kitap Network; aradığı kitabı bulamayan bir girişimci ile tohumlandı. Bilişim alanında deneyimli bir ekip bu fikri rasyonel bir sisteme dönüştürdü. Sektöre yıllarını vermiş kişiler aramıza katıldı ve deneyimleri ile projeye yön verdi.

Sonunda, teknoloji tabanlı bütünleşik bir altyapı ve “kazan – kazan” anlayışına dayanan bir iş modeli kuruldu. Adım adım devreye sokulacak hizmet ve iş birlikleri ile Kitap Network, “tüm paydaşları ile beraber büyüyecek.” 

Kitap Network sistemi içerisinde ayrıca arama motoru ile entegre kitapları detaylı arama sistemi de olacaktır.

Kitap Network sistemine ve Ptt kurumunun yaptığı bu işbirliğine network marketing Türkiye olarak başarılar dileriz. 

http://www.kitapnetwork.com.tr

Bir önceki yazımız olan Hunca Kozmetik başlıklı makalemizde hunca, hunca haberler ve hunca kozmetik hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ