Avon, Kay Nemoto’yu Strateji ve İK Sorumlusu Olarak Atadı

Avon, Kay Nemoto’yu Strateji ve İK Sorumlusu Olarak Atadı
REKLAM ALANI

Güzellik ürünlerinin doğrudan satışında dünya çapında tanınan bir lider olan Avon Products, Inc. (NYSE: AVP) (“Şirket”) Kay Nemoto’yu Kıdemli Başkan Yardımcısı Strateji ve İK Görevlisi olarak atadı.

Bu yeni rolde Kay, Avon’un dönüşümünü destekleyen değişim yönetimi ve kültürel revizyona öncülük edecektir.

REKLAM ALANI

Tecrübeli bir geri dönüşüm uzmanı olan Kay, Avon’un stratejik ortakları Cerberus Operations & Advisory Company’nin (COAC) görevlendirilmesinde Avon’un dönüşümünde önemli bir rol oynamaktadır.

Büyüme için Avon’u “Açmak” stratejisini ve planlarını oluşturmada büyük rol aldı, iş dünyasının tüm alanlarıyla ilgili sağlam bir bilgi birikimine ve iş modeline olan tutkusuna, özellikle de Avon’un dünya çapındaki Avrupalı ​​Güzellik Girişimcilerinin gücüne ve potansiyeline sahip.

Kay’ın yeni rolü, Avon’un daha basit ve daha yalın olmasını, hesap verebilirliği artırmasını ve Avon’un geri dönüşünü halkı aracılığıyla yürütmesini hızlandırmak için odaklanacak. Etkin ve yüksek performans gösteren bir organizasyon inşa ederek Avon’un dönüşümünü desteklemek için gereken kültürel değişim yönetimini yönetecek.

Kay, Avon’un İcra Komitesi’ne katılacak ve CEO’ya Jan Zijderveld’e rapor verecek. Dedi ki:

    “Kay’ın kalibre yeteneğimizi dönüşümümüzü güçlendirecek şekilde güvenceye almaktan mutluluk duyuyorum. Kişisel sorumluluğu ve güveni yüksek ve Open Avon’a stratejimizi sağlamada kültürün rolünün derinlemesine bir anlayışı var.

    Dahası, milyonlarca Güzellik Girişimcisinin ihtiyaçlarını kararlar ve eylemlerin ön saflarına koymak konusunda takıntılı. Avon’u gelecekteki büyümeye açarken, bu yeni rolde neler yapabileceğini görmekten heyecan duyuyorum. ”

COAC’de Operasyon Yöneticisi olarak Kay, birçok şirkette geri dönüşü destekleyen ekipleri başarıyla yönetmiş, her zaman yönetim ve İK ekipleriyle yakın çalışmıştır. Ernst & Young ve AlixPartners ile birlikte danışmanlık ve danışmanlık rollerinde 23 yıldan fazla bir süredir tecrübe sahibidir.

Kay dedi ki:

    “Bu, Avon’un dönüşümünü yönlendiren, değer ve büyümeyi başlatan ekibin bir parçası olmak için inanılmaz bir fırsat.

    Avon ile çalıştığımdan beri, ikonik markanın gücü, iş modelinin potansiyeli ve Avon’daki ortaklarının değişim ve gelecekteki başarılarını sağlamak için dünya çapındaki ortaklarından yararlanmamız gerektiğinden fevkalade fırsatım beni hayrete düşürdü.

Yeteneklerimizi enjekte etmeye ve güçlendirmeye devam edeceğiz ve Temsilcilerimizi başarılı kılarak büyüme sağlamak için kültür ve değişim yönetiminin uygulanmasına öncelik vereceğiz. Başarılı olduğunda, başarırız. ”

Bir önceki yazımız olan Netim İletişim Doğrudan Satış Derneğine Katıldı başlıklı makalemizde doğrudan satış derneği, doğrudan satış firmaları ve doğrudan satış türkiye hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ