Opn

Opn
REKLAM ALANI

Opn Network

Sizlere network marketing Türkiye olarak tanıttığımız unaico firması yani sitetalk sosyal ağı ile network marketingi birleştiren sitetalkı’ın sanal ofisi ve resmi firması olan unaico 12 Mayıs dün gerçekleştirilen sitetalk v2 tanıtımında sonra bundan şirketin opn yani opn network olarak resmileştirildiğini duyurdu.Bizlerde network marketing Türkiye olarak network marketing haber değeri olan bu olayı Türkiye’de ilk sizlerle paylaşıyoruz.

REKLAM ALANI

OPN de OPN iş oportunity sürücüler sosyal medya platformunun son sürümü olan bu kongre’de Sitetalk 2.0 başlatmak tüm kullanıcılarını  memnun etti. Sitetalk 2.0 ,Sitetalk kullanıcılar kendi yerel pazarlarında  yarattığı büyük alışveriş indirimlerden yararlanmak için imkan tanıyan yeni bir alışveriş anlayışına “İndirimlere” sahiptir.

Kenny Nordlund, OPN Ağı Direktörü Budapeşte’de yaptığı konuşmada Ücretsiz sosyal medya platformu SiteTalk.com kullanıcılarının milyonlarca – Daha fazla ürün, satış ve fayda sağlamak için yollar ve daha fazla pazarlama kavramları üzerinde çalışmaktadır.Fırsatları,yepyeni bir pazarlama kavramını sunan şirketin opn olarak anılmasının ve ismin işimizle uyumunun mükkemmel olduğunu düşünüyorum,diye belirtti.

Opn network ve sitetalk’ın çalışmalarını yakından takip eden network marketing Türkiye Budapeşte’deki lansmana katılan Türkiye’de ki arkdaşlarımızdan alacakları yeni bilgileri yine sizlerle paylaşacaktır.Opn network ve sitetalkın çalışmaları Türkiye’de geldiği durumu takip etmeye devam edeceğiz.Dileyen arkadaşlarımız Türkiye ekibine dahil olarak ücretsiz olarak opn network ağına katılabilirler.

Copyright © 2012 Network Marketing Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Bir önceki yazımız olan Hunca Life Yenilikler başlıklı makalemizde hunca, hunca life ve hunca life kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ