Network Marketing Katalog

Network Marketing Katalog
REKLAM ALANI

Network Marketing Katalog

Değerli Network Marketing okuyucuları bu gün sizlere doğrudan satış işimiz de olmazsa olmazımız olan network marketing katalog konusuna değineceğiz.

REKLAM ALANI

Bir çoğumuzun etrafında sürekli görmeye alıştığımız avon katalogu,oriflame katalogu,hunca life katalogu ve diğer network firmaların katalogları ürün alımı konusunda talebimize gerçekten ne kadar etki ediyorlar.

Doğrudan satış sektöründe kullanılan kataloglar genellikle aylık,2 aylık,3 aylık bazı üretimci olmayan firmalarda stok konusunda sıkıntı olmadığından dolayı 6 ay ve 12 ay’a kadar uzamaktadır.Ama bizim yaptığımız piyasa analizinden aylık ve 2 aylık network marketing kataloglarının içindeki etkili indirim ve kampanyalar ürünlerin satış hacmini olumlu yönde etkiliyor,şeklindedir.

Peki network marketing danışmanlarını olumsuz yönde etkileyen katalogların özellikleri nelerdir.

1-Katalog basımının kalitesizliği

2-Katalog görselliğinin basitliği

3-Katalogta kullanılan mankenlerin etkisizliği

4-Katalogtaki ürünlerin dizilişi

5-Her yeni katalogun bir birine benzeyişi

Bunlar bizim genel olarak gördüğümüz bazı sıkıntılardır.Tabi bu faktörler firmadan firmaya ve network marketing danışmanlarının bakış açısına göre de değişebilmektedir.Fakat network marketing Türkiye olarak son sözümüz tüm doğrudan satış firmalarının danışmanlarının önerilerini ve katalog konusunda ki isteklerini dikkate almaları,ayrıca ürünleri pazarlayan kişilerin,sıcak piyasanın içinde olan kişilerin onlar olduğunu unutmamalarıdır.

 

Bir önceki yazımız olan Network Marketing ve Bambu Ağacı başlıklı makalemizde bambu ağacı, bambu ağacı hikayesi ve çin bambu ağacı nasıl yetişir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ