Oriflame Türkiye’ye İsveçli Genel Müdür

Oriflame Türkiye’ye İsveçli Genel Müdür
REKLAM ALANI

Oriflame Türkiye’ye İsveçli genel müdür

İsveçli Doğrudan Satış Firması Oriflame’in farklı bölgelerinde birçok kez çalışan Johan Larsson, bir kez daha Oriflame Türkiye Genel Müdürlüğü görevine getirildi.
1992 Yılında Türkiye pazarına adım atan ilk doğrudan satış firması olan Oriflame Türkiye’nin Genel Müdürlüğü’ne Orta Avrupa Genel Müdürlüğü’nden atanan Johan Larsson, ikinci kez Türkiye’ye gelmenin heyecanını yaşıyor.
Oriflame kariyerine 2002 yılında Bölgesel İş Geliştirme Müdürü olarak başlayan Larsson; Mısır, Bulgaristan ve Macaristan’daki genel müdürlük görevlerinin ardından 2008 yılında devraldığı Oriflame Türkiye’nin Genel Müdürlüğü görevini 3 yıl boyunca üstlenmişti. Bu süreçte Oriflame Türkiye, ‘En Hızlı Büyüyen Ülke’ başarı ödülü almıştı.
Oriflame Türkiye Genel Müdürü Johan Larsson; ”Oriflame Türkiye’ye geri dönmüş olmaktan dolayı çok mutluyum. Oriflame Türkiye olarak satış danışmanlarımız ve personelimizle çok büyük başarılara imza atmıştık. Ben Oriflame Türkiye’nin yeniden en hızlı büyüyen ülke olarak hak ettiği sıralamada yer almasını hedefliyorum.’ dedi.

Kaynak:medyoloji.net

REKLAM ALANI

Bir önceki yazımız olan Sim Networking Aksu Vital İle Yeniden Sektörde başlıklı makalemizde aksu vital, aksu vital gıda takviyesi ve aksu vital ürünleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ