Healy World

Healy World
REKLAM ALANI

Bugün sizlere tanıtacağımız Global firma HEALY WORLD.
Teknolojinin gelişmesi sonucu hayatımızda özellikle sağlık alanında olumsuz etkileri olurken bir yandan da sağlık alanında ileri teknolojinin getirdiği yenilikler bize zaman ve sonuç kazandırıyor.


Temeli soğuk savaş dönemindeki uzay çalışmalarına dayanan titreşim tıbbı Dünya çapında geleneksellikten çıkıp teknolojik hale gelmektedir. Bundan onyıllarca önce yediklerimizin ve içtiklerimizin de titreşimi var derken birçok kişi gülümsüyordu. Şimdilerde ise son yıllarda gelişen
titreşim tıbbı alanındaki cihazlarla artık uzaktan frekans gönderimi, dijital takviye gibi kavramlar olabilir dedirtiyor.


İşte Healy World firması da 12 yıllık geçmiş sürecinde yaptığı binlerce çalışma ve deneyimlerini klinik cihazlarla elde ettiği sonuçları bireysel kullanım için pratik bir yöntem haline getirmiş ve insanlığın hizmetine sunmuştur.Sistemin kurucusu 12 yılı aşkındır kuantum alanında makaleler yazan ve farklı dillere çevrilmiş onlarca kitabı bulunan Marcus Schmieke var.

REKLAM ALANI

Aynı zamanda Dr. Nuna Nina var. 150.000 civarında altın frekans geliştiricisi ve uygulayıcısı.


Bugün bireysel kullanım için ideal bir kullanım cihazına dönüşen Healy onlarca farklı program setiyle hayatımıza kolaylık sunuyor.
Öğrenme, odaklanma, uykusuzluk,fitness,depresyon, ruh hali,genel bağışıklık,ağrılar ve biyolojik dengeyi koruma amaçlı bedenin biyoenerjik dengesini normal hale getirmek için kişiye özel frekanslar bulunduruyor. Sağlıkta destekleyici olan bu frekans sistemi kibrit kutusu büyüklüğünde taşınabilir bir cihazda kullanıcılara sunuluyor. Telefondaki uygulamadan kumanda edilerek pratiklik sağlanıyor.


Sistemi Dünyada marketing satış planı doğrultusunda kullanıcıya ulaşmanın en iyi yolu yine memnun müşteriden geçer düşüncesiyle hareket ederek Avrupa’da birçok ülke ile aynı anda Türkiye’de de resmi olarak çalışmalara başlanıyor. Eylül itibariyle Türkiyede çalışmalara başlayan Healy World firması 2 yıl içerisinde 5000 cihaz atışı hedefliyor.


Türkiyede ciddi bir pazarı bulunan ürünün kullanıcıya ulaşmasında şimdiden birçok deneyimli network marketing distirübütörleri kolları sıvamış durumda. Aynı zamanda enerji tıbbı ve enerji çalışmaları alanında çalışan yaşam koçları, terapistler, fizyoterapistler, hipnoz ve ilgili birçok girişimci cihazın ulaştırılması konusunda çalışmalara başladı.


Proje ikili sistemle kolay bir ekip kurulumu ve 6 farklı kazanç planı da sunmaktadır.


Healy World firması hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız profesyonelkazanc@gmail.com ya da

5054042637 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kannaway başlıklı makalemizde kannaway, kannaway network ve kannaway türkiye hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ