Sunrider Türkiye

Sunrider Türkiye
REKLAM ALANI
Sunrider türkiye

Sunrider Türkiye

Sunrider Türkiye

Tam 1 Sene önce 16 Şubat 2012 tarihli Sunrider yazımızda belirttiğimiz gibi Sunrider İnternational firması daha önce 2011 yılında Türkiye’de ön çalışma yapmış fakat sonrasında Türkiye Pazarına girmeyi ileri bir tarihe ertelemişlerdi.

 

REKLAM ALANI

Hafta sonu Network Marketing Türkiye olarak yaptığımız görüşmelerde Sunrider Türkiye olarak ön çalışma ve Genel merkez çalışmalarının tamamlanmış olduğunu yakın zaman da resmi türkçe sayfaları ile Türkiye’de izinleri alınmış ürünlerle Network Marketing Sektörüne Türkiye’de merhaba diyeceklerini öğrendik.

 

Anadolu yakasının gözde iş merkezleri bölgesinden biri olan Bağdat caddesi Selami Çeşme bölgesinde genel merkez çalışmalarının yapıldığı Sunrider Türkiye’ye bizde network marketing Türkiye olarak Hayırlı olsun diyor,Dünyadaki başarılarının Türkiye’de de aynı şekilde devam etmelerini bekliyoruz.

 

Sunrider Türkiye ile ilgili tüm gelişmeleri, Türkiye’de bu haberi ilk duyurduğumuz gibi yine sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir önceki yazımız olan LR Yeni Genel Merkezine Taşındı başlıklı makalemizde LR, LR Bruce Willis parfümü ve lr genel merkez hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ