Bidify

Bidify
REKLAM ALANI

 

Bidify açık arttırma,network marketing ve affiliate ağının farklı kombinasyonunu bir araya getiren bir pazarlama firmasıdır.Ana kaynağı internet ve yazılım olan bidify uluslararası çalışmaktadır.Kısacası bidify nedir?Bidify firmasını tanıyalım.

 

REKLAM ALANI

Bidify sanat, birinci sınıf ortaklık sistemi sunar ve Bidsson, küresel Penny Müzayede pazarlama koludur. Bidify internet üzerinden dünya çapında faaliyet gösteren ve birden fazla ülkede hizmet veren bir şirkettir.

Bidify CEO ve Başkanı, Reykjavik, İzlanda Larus Palmi Magnusson  tarafından yönetilmektedir. Larus de Kurucu Ortak ve Bidify sahibidir.

Bidify mümkün bağlı kendi ve ekipleri pazarlama çabalarına dayalı, ikramiye kazanmak için  eşsiz bir sistem koydu.

 

Bidify Nedir

 

Bidify Bidsson küresel iştiraklerinin sattıkları her türlü perakende teklifi ödülleri kazanmaya hak kazanabilirler pazarlama bölümü, ve onlar Bidsson müşterileri tarafından kullanılan bu örnek teklifidir.

 

Her gün Bidify insanlar kendi performansına dayalı liderlik ikramiye için geçerli olabilir. Liderlik bonusu teklif ve Bidsson ihaleleri yoluyla perakende müşteriler tarafından yapılan alışverişlerde günlük net-kar% 50 yukarı kazanılır. Bidify bağlı kuruluşların Bidify bağlı çevrimiçi ofis liderlik bonusu rapora erişebilirsiniz.

 

 

Bidify firmasına Türkiye’den üye olunabilinmesi ile beraber  resmi olarak Türkiye’de ofisi yoktur.Bu yüzden ürün teklif ve almak gümrük açısından zor olabilir.Ama bu tarz firmalarda networkerlere fikir kaynağının ne kadar sınırsız olduğunu göstermektedir.

 

Bidify nedir,bidify üyelik,bidify network,bidify türkiye gibi bilgi ve detayları resmi sitesinden elde edebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan WorldVentures başlıklı makalemizde tatil network, worldventures ve worldventures nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ