Yeni Network Marketing

Yeni Network Marketing
REKLAM ALANI

Network Marketing firmasının ya da sisteminin yeni olması ile kast edilen sadece firma isminin değişmesi ise bunun üzerinde iyi düşünüp analiz etmek gerekmektedir.

 

 

REKLAM ALANI

Çünkü eğer var olan çalışma yaptığınız firmanın ürün gamı ile aynı ise,kazanç planında bir farklılık yok ise ,bu firmanın yeni olması sadece şirket isminin farklı olmasından başka bir şey değildir.

 

 

Bulunduğunuz konumda ki firmanız da belli bir kariyer ve kazanca ulaştınız ise yeni network marketing firmaları sizin acaba gerçekten yeni midir.Evet bizlerde bazen bu değişimlere uğradık,fakat haklı sebepler içerisinde ya bulunduğumuz firmaların sürekli kazanç planları ile oynaması,kalite standartlarını ilk gün ki gibi koruyamama gibi nedenlerden dolayıdır.Birde yeni bir firmaya geçiş sürecinden en büyük eksi yönler ekiplerinizi koruyamama durumudur.

 

 

Yeni Network Marketing firmasını yeni kategorisine sokmamız için gerçekten yukarıdaki aşamaların tersine farklı yeni bir ürün gamı,ya da çok farklı bir kazanç planı,ya da çok farklı bir kariyer planı gibi avantajlarla önünüze sunulması gerekmektedir.

 

 

Siz Siz olun Atalarımızın Boş yere söylemediği “dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmak” deyimini hatırlayarak bu konuda biraz daha araştırmacı analizci ve detaycı olun.

Saygılarımla

 

Fatih Yavuz

Bağımsız Networker

Copyright © 2013 Network Marketing Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Bir önceki yazımız olan Network Marketing Piyasasında Transfer başlıklı makalemizde en iyi networkcular, makaleler ve marketing liderleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ