Network Marketing

Network Marketing
REKLAM ALANI

Networkmarketing

Bu kelimeyi hem internette hem de çevremizde çok duyuyoruz,fakat anlama biçimi maalesef hep olumsuz yöndedir.Aslında network marketing günlük hayatta hepimizin yaptığı fakat farkında olmadan yaptığı bir pazarlama yöntemidir?

REKLAM ALANI

Şimdi diyeceksiniz ki Nasıl;Normal hayatımız da beğendiğimiz herhangi bir ürünü,ya da alışveriş yaptığımız bir mağazayı ya da yemek yediğimiz bir restaurantı sevdiklerimize arkdaşlarımıza tavsiye ederiz.Bu silsile o kadar büyüktür ki bu yaptığımız işin karşılığında hiç bir ücret almayız ve değerlendirmelerimiz sonucu beğendiğimiz bu ürün ve ya mağazalara para kazandırız.Aslında bu yaptığımız kısa mana da tavsiye marketing geniş mana da ise  network marketing diyebiliriz.

Burda devreye giren network marketing olgusu normal hayatta yaptığımız bu işi network marketing firması çatısı altında yaptığımız da bizi ödüllendirmesine dayanıyor.Yüz yıla yakın tüm Dünya’da büyük ölçekli firmaların uyguladığı bu sistem pazarlama yöntemleri arasında uygulanılabirliği en yüksek sistemdir.

Network Marketing işini yapacak ya da yapmayı düşünen kişilere tavsiyemiz olaya bu geniş mana da bakıp network marketing olgusunu tam olarak anlayarak sağlam firmalarla bu yüz yılın pazarlama sisteminde yer almalarıdır.

Network Marketing Türkiye olarak görüşlerinizi fikirlerinizi yorum olarak yazabilir,Fikri ve firma anlamında da bizlerden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hangi Firma başlıklı makalemizde doğrudan satış, hangi firma ve network marketing hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ