Hulton Buggs’tan Yeni Proje İbuumerang

Hulton Buggs’tan Yeni Proje İbuumerang
REKLAM ALANI

Bir kaç sene öncesine kadar Organo Gold ile adından söz ettiren ve Dünya’da top 100 Kazananlar Networker sıralamasında uzun süre yer Alan Hulton Buggs,Organoda kazanç planı ve detaylarıyla oynandıktan sonra eski ivmeyi kaybetmişti.

Geçtiğimiz aylarda kripto projelerine ilgi duysada adının ponzi yapılanmalarla ve kişilerle anılmasından rahatsız olan Hulton Boggs Yeni bir Proje ile karşımıza çıkıyor.

Houston, Texas – Holton Buggs iBuumerang adlı yepyeni bir şirket lanse ettiği için Network Marketing endüstrisi büyük bir değişim için hazırlanıyor.

REKLAM ALANI

Bay Buggs, uzun zamandır Network Marketing’in Michael Jordan’ı olarak kabul ediliyor. Sadece şirket tarafında lider ve vizyon sahibi oldu, aynı zamanda en büyük komisyonları tek bir pozisyondan kazandı. Ona en yakın olanlar sürekli olarak cömertliği, tutkusu ve ağ pazarlamasını daha yüksek bir seviyeye getirme arzusundan bahseder.

İBuumerang’ın piyasaya sürülmesiyle Holton Buggs, ağ pazarlaması modelini müşteri merkezli bir modele dönüştürerek tüketicilere birinci sınıf bir deneyim sunarak, ağ pazarlaması endüstrisinin ilk Perpetual Residual Income Builder’ı (PRIB) oluşturuyor.

İBuumerang’daki danışmanlar yalnızca müşteriler para biriktirdiğinde gelir elde ederler. Bu, müşterilerin komisyonları gerekçelendirmek için gerekli biçimlendirme nedeniyle genellikle ağ pazarlaması ürünleri için daha fazla ödedikleri zaman geçmişten çok uzak bir süreçtir.

Bu vizyonun meyvenin ortaya çıkması için iBuumerang seyahat alanına giriyor. Seyahat, sekiz trilyon dolarlık bir endüstridir ve hemen hemen herkes ya zaten seyahat eder ya da ister.

İBuumerang Seyahat Tasarrufu Elçileri ve müşterileri perakende ve hatta indirimli fiyatlar ödemek yerine, Expedia, Travelocity ve Priceline gibi halka açık çevrimiçi seyahat acentelerinin sunmadığı “perdenin arkasında” fiyatlandırma olanağına erişebiliyor.

Tasarruflar çarpıcı, oteller, araba kiralama ve daha fazlası üzerindeki perakende satış fiyatlarında% 10 ile% 70 arasında değişiyor.

Sophie ve Johnny Chung Houston’daki Holton Buggs’i ziyaret ediyorlardı ve bir hafta Westin Galleria’da kalıyorlardı. Bu yolculukta, 1000 $ civarında tasarruf ettiler. Bu fırsatın tüm dünyada ve özellikle Güney Kore’deki arkadaşlarına ve ailelerine götürülmesi gerektiğini anlamalarına yetti.

    “Pazarlama ağı endüstrisinin gelişmesinin zamanı geldi”diyor Holton Buggs,

    “Ve dünyanın en heyecan verici endüstrisinde fırlatarak yol göstereceğiz – seyahat.”

Ek olarak, iBuumerang, tanınmış ve çok saygın bir seyahat devi olan Xstream Travel ile iBuumerang Ambassadors’a, hedef düğünler, kilise grupları ve aile buluşmaları gibi grup seyahatleri için Xstream’e atıfta bulunmak için seyahat primi kazanma kabiliyeti sunmak için ortaklık kurdu. Xstream aynı zamanda yüksek oranda indirimli ve özel deneyimler ve iBuumerang’a yalnızca üye seyahatleri yaratacak ve sağlayacaktır.

Halka açık marka yükselişe geçti Küresel Fırsat Günü, dünya çapında rekor bir ilgi yaratıyor. Houston’daki etkinliğin biletleri satılmakla kalmayıp, aynı zamanda tüm dünyadaki canlı akışı izlemek için “Partileri İzle” planlanıyor. Muhafazakar bir şekilde, iBuumerang, 11 Mart 2019’da başlayacak olan ilk haftada şirkete 10.000’in üzerinde Seyahat Tasarrufu Elçisi eklemeyi bekliyor.

Bakalım gerçekten bir dönem popüler olan Hulton Buggs Organa’dan sonra hem network ağı olarak ciddi kayıplar yaşamış hem de organizasyonunda çok büyük kopmalar olmuştu.Ama fırsat avcısı networkerlerin yine ilgi duyacağı aşikar,bizler de takip edip göreceğiz.

İBuumerang ve detayları hakkında daha fazla bilgi için, lütfen ibuumerang.com adresindeki şirketin web sitesini ziyaret edin.

Bir önceki yazımız olan Herbalife Beslenme Vakfı 25.Yılını Kutluyor başlıklı makalemizde herbalife beslenme vakfı, herbalife haber ve herbalife haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ