Kendi Dükkanından Alışveriş Yapmak

Kendi Dükkanından Alışveriş Yapmak
REKLAM ALANI

benimdukkanim

 

Başlığa bakınca sanırım merak uyandıran bir izlenim yaratıyor.İnsan kendi dükkanından nasıl alışveriş yapar.Network marketing sektörü bunu size sağlayan en ekonomik girişimcilik yöntemidir.

 

REKLAM ALANI

İnsanlar hem fiziksel marketlerde hem de sanal dükkanlarda alışveriş yapıyor ,tavsiyelerde bulunuyor.Peki bizler neden bu sektörün network marketingin gücünü anlamakta zorluk çekiyoruz.Network Marketing Türkçe manası ile ağ pazarlama,doğrudan satış yöntemi olarak çevrilmiştir.Bu kapsam o kadar büyüktür ki zaten içinde bulunduğumuz bir sistemin içinde yaptığımızı anlamadan bu sisteme dahil oluyoruz.

 

Bu sisteme fırsat siteleri,doğrudan satış ile tv de satılan ürünler,internet üzerinden kampanyalı satışlar yaparak kendilerine ağ kuran yeni markalaşmış şirketlerde dahildir.

 

Eğer uydu dan tv izliyorsanız bazı kanallar dikkatinizi çekmiştir.Sürekli çalınan müzik,alt tarafta ve yan taraflarda hareket halinden satılan ,bir çok ürün reklamı gözünüze çarpmıştır.Bu kanallar tamamen ürün satmaya odaklı kurulmuş farklı bir pazarlama yöntemi ile aslında doğrudan satış yapmaktadırlar.

 

Yani doğrudan satış o kadar geniş çaplıdır ki,her alanda uygulanan bir sistemdir.Tabiki konuyu dağıtmadan asıl bizim için önemli olan network marketing ile nasıl dükkan sahibi olabiliriz.Network marketing ile normal alışkanlıklarımıza yani alışveriş alışkanlıklarımızda hiç bir değişiklik olmazken yaşantımız da bazı değişiklikler gözle görülür şekilde artacaktır,bunları kısaca ele alacağız.

 

Aylık harcamalarımızı yaptığımız mağazalar,alışveriş merkezleri,ve sanal alışveriş merkezlerinden bulunan ürünleri network marketing sistemi ile aldığımızda ne olacaktır.Örnek verecek olursak  150 tllik kozmetik ve parfüm alışverişi yaptığımızı düşünelim,günümüz şartlarında çalışan bayanlar ve erkeklerin özelliklede kozmetik kullanımını arttığı düşünürsek çok makul bir miktardır.Alış verişi yaptığımız parfümeriden bunun karşılığında sadece ürün alırız.Peki aynı ürünleri network marketing kanalı ile satan bir kozmetik firmasından aldığımız zaman ne olacaktır.

 

150 tllik bir alışverişin karşılığında yüzde 30 indirimle ürünü alırız yani 45 tl avantajımız olur.Aynı şekilde kullandığımız bu ürünlerden memun kalırsak normal de tavisye ettiğimide parfümeriden her hangi bir kazanç sağlamazken sizle beraber bir arkdaşınız daha 150 tllik alışveriş yaptığı zaman ayrıca yüzde 4 prim alırsınız.Bu rakamlar sektörden sektöre ve firmadan firmaya değişebilir.Bu şekilde sadece tavsiye ederek kendi mağazanızı kurabilirsiniz.Bunu da en düşük maliyetler ile sadece network marketing ile yapabilirsiniz.

 

Network marketing sektöründe firma seçimini ve ürünlerin kalite ve kullanılabilirlik durumunu iyi analiz ettiğinizde,inanılmaz derecede kendinize ait kirası olmayan,muhasebe ücreti olmayan,bir mağazaya sahi olabilirsiniz.Bir sonraki makalelerimizde karşılaştırmaları ve örnekleri çoğaltarak konuyu detaylı şekilde incelemeye devam edeceğiz.

Saygılarımla

Fatih Yavuz

Bir önceki yazımız olan Network Marketing Kazanç Planları başlıklı makalemizde binary, breakway ve marketing plan hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ