Giyim Network

Giyim Network
REKLAM ALANI

Network Marketing sektörünün büyüme trendini hep birlikte izliyor ve takip ediyoruz.Son dönem analizlerinde ortaya çıkan veriler ile en çok katılım sağlayan sektörün giyim network olduğu anlaşılmıştır.Lorems yani Erol marketing ile başlayan Avrupa Networking ile Pierr Cardin markasının da giyim network ağına katıldığı sektörde hala hareketlilik devam ediyor.

 

REKLAM ALANI

Giyim sektörünün bu denli hareketli olması ve bu kadar talep görmesinin ardında olan nedenlerinden en önemlisi özellikle iç giyim ve ürünlerinin rahatca katalogla alınması ,müşteri kitlesinin sektörün en önemli oyuncusu olan bayanların taleplerinin ve alışverişinin yoğun bir şekilde devam etmesidir.

 

Sektörde dolaylı yoldan network yapan trendyol,markafoni gibi firmalarında ciroları düşünüldüğünde ilerleyen dönemlerde pastaya yeni oyuncularında katılması beklenen gelişmelerdendir.

 

Network Marketing,network giyim sektörü dışında kalan kozmetik,gıda takviyesi gibi diğer ürünleri pazarlayan firmalar da son dönemde artan network giyim alanından dolayı,aracı firmalarla anlaşıp bir çoğu kataloglarına tekstil ürünlerini de eklemektedir.

 

Elinde bulunan müşteri portföyünü ikinci bir firma ile paylaşmak istemeyen tekstil harici firmaların yaptığı ortak girişimler cirolarına da ekstra katkı sağlamaktadır.İlerleyen dönemlerde marka bilinirliği yüksek tekstil firmalarının da giyim network alanında atılımlar yapacağını tahmin ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Organo Gold başlıklı makalemizde organo gold kahve, organo gold nedir ve organo gold türkiye hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ