Doğrudan Satış Derneği Yeni Başkanı Ozan Özsavaşcı

Doğrudan Satış Derneği Yeni Başkanı Ozan Özsavaşcı
REKLAM ALANI

Doğrudan Satış Derneği Yeni Başkanı “Ozan Özsavaşcı”

Tüketicilere mal ve hizmet pazarlama yöntemi olarak doğrudan satışı geliştirmek, sektör içinde en üst düzeyde iş ahlakı prensipleri oluşturmak, korumak ve toplumun doğrudan satış konusundaki bilgisini ve güvenini arttırmak amacıyla 1994 yılında kurulan Doğrudan Satış Derneği’nin başkanlık görevini Herbalife Orta Doğu Avrupa ve Afrika Başkan Yardımcısı Ozan Özsavaşcı üstlendi. Herbalife Orta Doğu Avrupa ve Afrika Başkan Yardımcısı Ozan Özsavaşcı Doğrudan Satış Derneği başkanlık görevini Oriflame Türkiye Genel Müdürü Kemal Kaya’dan devraldı.

 

REKLAM ALANI

Başkanlığını Ozan Özsavaşçı’nın yürüteceği Doğrudan Satış Derneği’nin üyeleri arasında Amway, Avon, Dore, Forever, Herbalife, Huncalife, LR, Oriflame, Partylite ve Tupperware bulunuyor. Doğrudan Satış Derneği aynı zamanda Avrupa Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (SELDIA) ve Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) üyesidir.

 

Türkiye çapında 1 milyondan fazla bağımsız satıcının çabalarını destekleyen, 2014 yılında yaklaşık 1.9 milyar TL civarında perakende ticari hareket sağlayan, 10 şirketin üyesi olduğu Doğrudan Satış Derneği, tüm üyeleri ile birlikte benimsenmiş olan davranış ilkelerine tam bağlılık göstermeye ve söz konusu kuralları gönülden desteklemeye kararlıdır.

Kaynak:retailturkiye.com

Bir önceki yazımız olan Oriflame Türkiye’ye İsveçli Genel Müdür başlıklı makalemizde Johan Larsson, orfilame kozmetik ve oriflame hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ