Dxn Türkiye

Dxn Türkiye
REKLAM ALANI

dxnturkiye

Dxn Türkiye

Sizlere Daha Önceki Global Firmalar Kategorisinde ki Yazılarımız da Dxn Firmasından Bahsetmiştik.İşte Dxn Firması Türkiye’de çalışmAlarına başlamış bulunmaktadır.Dxn Firmasına tekrar kısaca değinecek olursak;

REKLAM ALANI

 

Dxn Firması hepinizin tanıdığı Reishi Mantar ve Reishi Mantarlı Kahve firmalarına ilham kaynağı olan yani Bu işin fikirbabalarından diyebileceğimiz,  Dato ‘Dr Lim Siow Jin, Teknoloji prestijli Hint Enstitüsü mezunu tarafından kurulmuştur.

Dxn Firmasının Ana ürün kaynağı Reishi Mantar olarak başlasada şu anda Yüzlerce çeşit ürünü ile Dünya’nın 157 Ülkesinde Kozmetikten Gıda Takviyesine kadar bir çok alanda ürünü bulunmaktadır.Türkiye yapılanması için firmanın Malezya’daki Satış Müdürü ile görüşmelerimizde,Türkiye’de başlangıçta en çok satan bir kaç ürün gamı ile giriş yapılacağını ilerleyen dönemlerde artan taleplerle birlikte ürün gamının sürekli arttırılacağı bilgisini vermiştir.

 

Dxn Firmasının en önemli etkisi, Türkiye’deki tüketicilerin yabancı olmadığı resihi mantarlı kahve çeşitlerini bünyesinde bulundurması bir çok firmadan daha eski köklü bir geçmişe sahip olması Bir çok firmanın giremediği 2012 Dünya Doğrutan Satış Firmaları Listesine 420 Milyon Dolar Ciro ile 28. sırada bulunmasıdır.

 

Dxn Türkiye olarak Dxn Online kısmında Türkiye ülkesininde yer aldığı Ücretsiz ön kayıt yapılabilmekte olup,Türkiye Genel Müdürlük Ofis Çalışmlarına ise ilerleyen zamanda hız verecekleri bilgisi de tarafımıza Satış Müdürü tarafından verilmiştir.Özellikle bir çok firmanın para toplayıp Türkiye’ye gelmediğini düşünecek olursak Dxn Firmasının hem ücretsiz olması hem de Türkiye’deki arkadaşlara yönelik ücretsiz back Office ve kendi kullanıcı adı ve uzantıları ile dxn uzantılı birer site vermesi avantajlarından bazılarıdır.

 

DXN Türkiye yapılanmasın da yer almak isteyen arkadaşlar tamamen ücretsiz olan firmada şimdiden yerini alabilirler.Kayıt sonrası tüm bilgiler,seminer ve eğitimler de yine Dxn Türkiye yapılanmasında yer alan Kişiler tarafından verilecektir.

 

Bizlerde Dxn Firmasına bir an önce Türkiye genel merkezlerininde açılması temennisi ile hayırlı olsun diyor,Türk Tüketicilerin ve Networkerlerin yabancı olmadığı Reishi Mantar kahvelerini ve ürünlerini sabırsızlıkla beklediğimizi belirtmek istiyoruz.Dxn Türkiye yapılanmasında yer almak isteyen arkadaşlar aşağıdaki kayıt formunu doldurabilirler.

 

DXN ÜCRETSİZ ÖN KAYIT İÇİN BURADAN TIKLAYINIZ.

 

http://form.jotformeu.com/form/40482582497363

Bir önceki yazımız olan Network Marketing Danışmanlığı ve Yazılımı başlıklı makalemizde doğrudan satış, network danışmanlığı ve network firması kurma hakkında bilgiler verilmektedir.