Life Wave Türkiye

Life Wave Türkiye
REKLAM ALANI

Değerli Network Marketing Okuyucularımız sizlere sitemizde tam 7 sene önce yabancı firmalar kategorisinde tanıttığımız Life Wave firması 4 Mayıs Günü Türkiye’de yaptığı Lansmanla Startını Vermiş Bulunuyor.

Geçmiş dönemde Türkiye’deki çalışmalarda kısıtlı ürün ve sadece 2 çeşit ürünle faaliyet gösteren Life Wave bu sefer tüm ürün gamı ile hizmet vereceğini söyledi.

REKLAM ALANI

Geçmişi köklü olan LifeWave firması akupunktur ve bant konusunda ilk ve öncü firmalardandır.Son Dönemde bu alana ilginin arttığını düşünürsek LifeWave de ürünlerin kalitesi ile dikkat çekebilir.Fakat en önemli etken geçmiş dönemde yaptığı Türkiye çalışmalarının yarım kaldığını unutmayarak buna göre harket etmelerini tavsiye ederiz.

Ürün Çeşitliliği Akupuntur ve özel tekniklerle hazırlanmış bant kullanımlı ürün gamı mevcuttur.En Önemli Amiral Gemi Ürüni İse X39 Ürünüdür.

Life Wave X39 NEDİR?

Kök Hücrelerinizi Etkinleştirebilecek, bu hücreleri daha sağlıklı bir duruma getirebilecek bir ürün hayal edin. Bu, enerjinizdeki iyileştirmeler, uyku, ağrıdaki azalma, çizgi ve kırışıklıkların görünüşte azalma ve daha hızlı yara iyileşmesini destekleyen, yepyeni bir canlılık seviyesini temsil eder.

LifeWave X39 yamasının tanıtılması. Vücudunuzun kendi kök hücrelerini aktive etmek için tasarlanan ilk ürün. X39 bunu nasıl başarır? Tescilli ve patentli fototerapi formumuzu kullanan X39, peptid GHK-Cu’yu yükseltir. Bu, vücudunuzda yaşla birlikte önemli ölçüde azalan doğal olarak oluşan bir peptittir. Aslında, 60 yaşından sonra GHK-Cu seviyeleriniz% 60’tan fazla düşmüştür.

GHK-Cu üzerine yapılan bağımsız üçüncü taraf klinik araştırmalar, vücudun doğal yara iyileşme sürecinin desteği de dahil olmak üzere bazı önemli faydalar belirlemiştir. Belki daha da dikkat çekici bir şekilde, GHK-Cu vücuttaki genleri daha sağlıklı bir duruma getirir. Dr. Loren Pickart tarafından yapılan ilk klinik çalışmada, Dr. Pickart, GHK-Cu’ya maruz kaldığında eski karaciğer hücrelerinin daha sağlıklı hücreler gibi işlev görmeye başladığını keşfetti!

Geçtiğimiz 10 yıl boyunca, David Schmidt ve San Diego California’daki LifeWave’deki araştırma ekibi, insan vücudunun yaralanma sonrası iyileşme şeklini önemli ölçüde hızlandırmak için yeni yöntemler araştırıyor. David ve ekibi tarafından yaratılan keşifler ve icatlar, rejeneratif bilim alanında 70’den fazla küresel patente yol açmıştır. Bu icatların bazıları öylesine çığır açıcı ki, yassı kurtlarla yapılan ilk denemelerde (biyolojik kök hücre modeli) yara iyileşmesi hızında olağanüstü bir% 90 iyileşme gösteriyorlar. Hayvanlarla ve insanlarla yapılan daha sonraki çalışmalar, aslında bu cihazların bazılarının yarattığı elektromanyetik alanların spesifik uygulamalarının, kök hücrelerin aktivitesinin gerçekten arttırılabileceğini ve hem hayvanların hem de insanların, hiçbir tedavinin uygulanmamasına kıyasla çok daha hızlı iyileşebileceğini göstermiştir.

LifeWave Türkiye,LifeWave Üyelik ve Diğer Tüm Detaylara Lifewave.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Avrupa Networking Pierre Cardin Ürün Gamını Genişletmeye Devam Ediyor başlıklı makalemizde avrupa network, avrupa network marketing ve avrupa networking hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ