Zinzino

Zinzino
REKLAM ALANI

Değerli Network Marketing Türkiye Okuyucularımız bugün sizlere tanıtacağımız Global firma Türkiye’de start vermiş Olan Zinzino, İskandinavya’ dan dünyaya açılan sağlık ve wellness temelli global bir firmadır.

Zinzino kimdir? Kendi tanımlamaları ile Zinzino Network Marketing Firmasını Tanıyalım;

Zinzino, farklı düşünme arzusuyla ortaya çıkmıştır. Girişimci çift Hilde ve Ørjan Sæle, köklerine geri dönerek muhteşem ürün deneyimlerini paylaşma tutkusunu yaşamak ister. Bu tutkuyu da müşteri merkezli yaklaşımı doğrudan satışta benimseyerek misyon haline getirirler. Bu cesur adım da işletmelerini test bazlı, kişiselleştirilmiş beslenmede ön plana çıkarır.

REKLAM ALANI

Günümüzde ise Zinzino, küçük bir İskandinav start-up’ından sağlık ve zindelik alanında piyasanın mevcut dinamiklerine meydan okuyup en hızlı büyüyen doğrudan satış şirketlerinden biri haline gelerek Nasdaq First North borsasında işlem görmeye başlamıştır. Her zaman müşteriye öncelik verir.

Zinzino Ürünleri

Özellikle iddiali olduğu alan Omega ve Bu alanda geliştirdiği özel formüller,Bildiğiniz Gibi İskandinav ülkerinin en önemli kaynakları kaliteli balık ve bunlardan elde edilen ürünlerdir.

Balık yağı sektöründe devrim yarattık,


Omega takviyeleri kavramını yeniden tanımladık ve balık yağı sektöründe devrim yarattık.
Zinzino Balance konsepti, ürün felsefemizin merkezinde yer alır. Tamamen doğal Polyphenol Omega gıda takviyesi ürün çeşitlerimiz, balık yağı konseptini değiştiren yenilikçi ve sinerjik bir formüle dayalıdır. Omega-3’lerin vücudunuzda görevini yerine getirmesini sağlayan gizli malzemeyi mi merak ediyorsunuz? Güçlü antioksidan kapasitesiyle kaplı bitki bazlı polifenoller.

Zinzino network nedir,Zinzino omega,zinzino üyelik, zinzino Turkiye ile ilgili tüm bilgilere Resmi siteleri olan zinzino.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vertera başlıklı makalemizde global network firmalari, network marketing ve network marketing firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ