E-Mail Marketing

E-Mail Marketing
REKLAM ALANI

 

E-mail Marketing günümüzde önemi her gün artan firmaların ve kişisel networkerlerin çalışmalarında en etkili reklam ve çalışma alanlarından biri durumuna gelmiştir.Belkide her gün mail kutularımıza onlarca mail geliyor ve kimimiz bunları direkt silerken bazende gerçekten ilgimizi çeken güzel firma kampanyaları oluyor.İşte bu kadar mail bize nasıl geliyor mail adresimizi nasıl buluyorlar diye merak ediyoruz.

 

REKLAM ALANI

Firmalar ve ticaret yapmak isteyenlerin en önemli reklam kanallarından biridir, mail toplama,mail  gönderimi ile belli bir hedef kitlenize mail göndererek firmanızın tanıtımını hızlandırabilirsiniz.Tabiki mail gönderimi çok profesyonel yapılabildiği gibi acemice de yapılabilmektedir.

 

Resmi firmalar izinli ve profesyonel olarak çalışırken genelde bir çoğumuzun spam kutusuna da düşen her gün onlarca mail,e-mail marketing sisiteminin nasıl kullanılması gerektiği hakkında bize bir ön fikir oluşturmaktadır.

 

Ancak eski tarihlerde kalmış, kullanılmayan ve sunucuları kapatılmış ve daha birçok sebep ile artık güncelliğini yitirmiş ve kirliliğe sebep olan mail adreslerinin, aktif mail adreslerinden ayrılması için, özel yazılımlar kullanılması gereklidir. Gerçek bir müşteri potansiyeline ise ancak bu şekilde ulaşabilirsiniz.İzinli e-mail marketing,toplu mail gönderme bu konuda özenle çalışmalar yapmıştır.

 

Bu şekilde İzinli ve Güncel listelere toplu mail göndermek İçin güvenilir firmalarla çalışmanız gerekmektedir.Online e-mail marketing listesini ve gönderimini aşağıdaki adımlardan takip edebilirsiniz.

 

Dilerseniz toplu mail firmasını buradan tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Stand Çalışması başlıklı makalemizde avon, farmasi ve hunca life hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ