Gıda Network

Gıda Network

 

Network marketing sektöründeki artan ürün gamı ülkemizde her ne kadar az da olsa Amerika ve Almanya gibi ülkelerde bu oran ilginç ürünler ile aratan derecede devam etmekdedir.

Gıda Network alanında ülkemizde doğrudan olarak firmalar olmasa da dolaylı olarak fırsat siteleri aslında bu işlevi görmektedir.Fırsat kuponları ile indirimli olarak alınan ürünler bir nevi bunu sağlamaktadır.Fakat gıda alanında ülkemizde kahve ve takviye ürünlerini geçmeyen network marketing Amerika ve bazı ülkelerde çikolata,malt içecekler,hatta son dönem de farklı kombinasyonlar ile lokanta ve yemek ürünleri de yer almıştır.

 

Şimdi aklımıza takılan yeme içmenin de networku nasıl olacak?Tabiki diğer networkler gibi kargo ve internet ortamından yapılan sanal alışveriş ile olma sa da bu konu da incelediğimiz örneklerde ,zincir mağazaların açılıp sadece marketing sisteme üye olanların alış veriş yaptığı fast food network sistemlerinin olabildiğidir.

 

Detaylı düşündüğümüz zaman oluşturduğunuz ekibin ve kişilerin yediği lahmacun,döner vs ürünlerinden aylık olarak sizin kazanç elde etme fikri pekte soğu gelmiyor.Tabiki detaylı analizlerle artıları ve eksileri incelenmesi gerekir.Bakalım ilerleyen zamanlarda sektörde ne gibi oyuncuları görmeye başlayacağız.

 

Copyright © 2012 Network Marketing Türkiye. Tüm hakları saklıdır

Bir önceki yazımız olan E-Mail Marketing başlıklı makalemizde e-mail marketing, email marketing ve izinli mail hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ