Jeunesse, Yıllık Satışlarda 1.46 Milyar Dolar İle Rekor Kırdı

Jeunesse, Yıllık Satışlarda 1.46 Milyar Dolar İle Rekor Kırdı
REKLAM ALANI

Ülkemizde de Hızla büyüyen ve resmi olarak faaliyette bulunan Galatasaray spor klübüne sponsorluğu ile dikkat çeken network marketing firması Jeunesse 2018 yılı raporlarını yayınladı ve yeni bir rekor kırdı.

9 Eylül’de 9. yıldönümünü kutladıktan sonra, küresel gençlik geliştirme şirketi Jeunesse, 2018’i dünya çapında yıllık 1.46 milyar dolarlık satışla tamamladı.Büyümekte olan doğrudan satış şirketi için bir rekor.

REKLAM ALANI

2009 yılında kuruluşundan bu yana, Jeunesse etkileyici ve istikrarlı bir büyüme kaydetti ve doğrudan satış tarihinin 2015 yılında milyar dolarlık yıllık satışlarına ulaşmada en genç şirket olmasını sağladı.

Şirketin olağanüstü büyümesi yaygın olarak kabul edildi. Jeunesse, art arda beş yıl boyunca Amerika’nın en hızlı büyüyen özel şirketleri olan Inc. 5000 listesinde yer aldı ve 2018’de açılış şirketi Inc.’e, en büyük ve en önemli özel Amerikan şirketleri olan 5000 Özel Titans listesine girdi.

Jeunesse, 2013’ten bu yana, Yılın En Hızlı Büyüyen Şirketi için beş Stevie® ödülü, 2015’ten bu yana “Doğrudan Satış Haberleri” Global 100 listesinde ilk 20’de yer alan ve DSN Bravo Büyümesini alan, birçok büyüme ödülü kazandı. 2017 yılında, iki yıl boyunca (2014 – 2016) yıllık satış büyümesine 2 milyar dolar ödül. 2018 yılında Jeunesse 139 ödül aldı

Şirketin rekor kıran yılı, kısmen yeni ürün lansmanları, tarihi etkinliklere katılım ve ödüllü pazarlama destek araçlarının geliştirilmesi ile desteklendi. Dünyadaki pazarlarda büyüme, ilk üç pazarın ortalama% 60’tan fazla olduğu görülmüştür.

Bir önceki yazımız olan Avon, Kay Nemoto'yu Strateji ve İK Sorumlusu Olarak Atadı başlıklı makalemizde avon gelişmeler, avon haber ve avon haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ