Hunca Life 2,5 Kat Büyüdü

Hunca Life 2,5 Kat Büyüdü
REKLAM ALANI

tuncerhunca

1957’de kurulan Hunca Kozmetik, Türk kozmetik endüstrisinin en köklü kuruluşlarından biri olarak yaratıcı kimliği ile tercih edilerek her zaman ön plana çıkmıştır. Hunca Kozmetik, her zaman yenilikçi ruhu ve profesyonel çalışma anlayışı ile her geçen gün biraz daha ivme kazanarak daha büyük adımlarla hedeflerine ulaşmayı amaçlamaktadır.

140 ülkede Türkiye’yi temsil eden Hunca Kozmetik, 2011 yılında, yarım asrı aşkın geçmişinden gelen güçle tecrübesini birleştirerek HuncaLife markasıyla doğrudan satış dünyasına bir atılım yaptı. 2 yıllık olgunlaşma aşamasından sonra 2014 yılında 2.5 katı büyüme sağlayarak, 3 yaşını geçtiğimiz günlerde 100 bin danışmanla kutladı. Hunca ve HuncaLife Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer Hunca “Doğrudan pazarlama sektörü dünyada yaklaşık 117 milyar dolar hacme sahip. 74 milyon kişiye bağımsız iş fırsatı sunuyor. Ev hanımlarına, öğrencilere, emeklilere, ek iş yapmak isteyenlere karlı bir kazanç kapısıdır. Ülke ekonomisine büyük katkısı bulunan pazarda Türk Markası olarak yer almaktan büyük heyecan duyuyorum. Doğrudan pazarlama sektöründe, Türkiye pazarında kazancı en yüksek, en karlı sistem Huncalife ürünlerinde bulunuyor. Hedefimiz ilk 5 yılda 500 bin kişiye istihdam sağlamaktır. Kuruluş aşamasında Hunca markasına olan güven, daha yapılacak çok iş olduğunu bize bir kez daha hatırlattı. Bu yıl 2.5 kat daha büyüdük. Her yıl katlanara devam edecek.” dedi. Yüzde yüz Türk Sermayesi olan HuncaLife, sektörde çok önem taşıyan Turquality, Helal Belgesi, GMP, ISO 9001 gibi belgelerine sahiptir.

REKLAM ALANI

Kaynak:Vatan Gazetesi

Bir önceki yazımız olan Sophie Paris Ortak Arıyor başlıklı makalemizde doğrudan satış, network marketing ve Sophie Paris hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ