Florange Türkiye

Florange Türkiye
REKLAM ALANI

Sizlere daha önce kısaca tanıtımını yaptığımız Florange firmasının,Florange Türkiye Resmi Sitesi Açıldı.Florange kimdir.

FLORANGE, İtalya’nın dünyaca ünlü De Agostini Grubu’nun bir parçası, aynı gruba ait İsviçre merkezli Provea SA Firmasının da tescilli markasıdır. Grup yüz yılı aşkın bir süredir Milano yakınlarındaki merkezinden yönetiliyor ve bugün dünyadabirçok ülkede bulunuyor, bu da gerçek anlamda global bir deneyim fırsatı sağlıyor.FLORANGE, hiçbir perakende satış noktasında bulunmayan, seçkin ve en üst kalitede kadın ve erkekiç giyim ürünleri tasarlar ve üretir. FLORANGE ürünleri sadece bağımsız satış danışmanları aracılığıyla temin edilebilir.

 

REKLAM ALANI

Kadın İç Giyimi

FLORANGE; şık, modern, yüksek kaliteli ve hesaplı kadın iç giyimini temsil eder. Cenevre Gölü kıyısındaki tasarım stüdyolarımızda yetenekli tasarımcılarımız ve stilistlerimiz, müşterilerimizin severek giyeceği güzel ve ince zevkliiç giyim ürünleri yaratmayı hedefleyen şirket misyonumuza gönülden bağlıdırlar. Her bir FLORANGE koleksiyonu özel olarak tasarlanmıştır ve benzersizdir, Paris ve Milano’da heryıl düzenlenen iç çamaşırı defilelerindesergilenen en son trendler ve kumaşlar ile tasarlanır.Herzaman, en üst kalitede ürünleri son derece hesaplı bir fiyata sunmayı sağlayan, en güncel ve gelişmiş tasarım ve üretim süreçlerini kullanır.

Koleksiyonlar

FLORANGE ürün çeşitleri her zaman çok başarılı olmuştur, bunun sonucu olarak da her yıl İlkbahar-Yaz ve Sonbahar-Kış kataloglarında farklı koleksiyonlar ile sergilenirler.

    Ana Koleksiyon: Bu koleksiyon, temsil ettiğimiz her şeyi içerir – yüksek kaliteli iç giyim tasarımlarıyla lüks kumaşların birleşiminden oluşur aynı zamanda hesaplı fiyatlara satılırlar.
    Doğal Dokunuş Koleksiyonu: Tamamen doğal kumaşlardan üretilmiş, kaliteli, rahat iç giyimi temsil eder.
    Temel İç Giyim Koleksiyonu: Gündelik, işlevsel, rahata öncelik veren, şıkiç giyim ürünleri, külotlu çorap ve vücudun biçimini güzel gösteren zarif giyim ürünlerinden oluşur.
    Mayo Koleksiyonu: En yeni ve en dayanıklı malzemeyi kullanan ve sizi daha da güzel gösterecek, göz alıcı stillerde üretilen en üst seviye kalitedekiürünlerimiz, deniz ve havuz kenarı giyimine taze bir soluk getirir.

 

Ayrıca Florange Türkiye Danışmanlarına 2014 yılında Paris’te olma fırsatı sunuyor.Görselden bu bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Florange Türkiye Üyelik ve Tüm Detayları florange.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan MayKito başlıklı makalemizde internetten para kazanma, maykito ve maykito abonelik hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ