BSM

BSM
REKLAM ALANI

BSM

Network Marketing Türkiye Olarak siz okuyucularımızın ilgisi gerçekten bizi çok memnun etti,Bizlerde size layık olabilmek için araştırmalarımızı daha da detaylandırarak Hem Türkiye’de Doğrudan satış sektörüne yeni girecek yerli olan firmaları hemde Dünya çapında olan Türkiye’ye girecek olan global firmaları tanıtmaya çalışıyoruz.İşte daha işin başında olan yeni haberini aldığımız bir firmamız BSM pazarlama tarafından İstanbul Beşiktaş merkezli kolye ve takı ağırlıklı olacak doğrudan satış firmasıdır.Diğer detayları yine yerli firmalar kategorisinde detaylı olarak sizlerle paylaşacağız.Bu arada değerli okuyucularımız lütfen sitemizdeki kendimize ait olan yazıları paylaştığınız zaman sitemizin linkini vermeyi unutmayın.

 

REKLAM ALANI

Bir önceki yazımız olan Network Marketing Röportajları başlıklı makalemizde aygün cevizci, aysin cevizci ve network işi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Workholic dedi ki:

  Sayın Yetkili,
  Şu an hepinizin tanıdığı gıda takviyesi ile büyümüş bir şirket de Liderim, bu yüzden ismimi geçmediğim için beni mazur görün lütfen. Geçen Yıl PM İNTERNATİONAL Türkiye ye giriş yaptı. Güçlü sermayesini olan bir kuruluş. Kazanç sistemi bizim sistemimize çok benziyor ve çabuk kazandırıyor. Duyduğuma göre geçiş de kolaylık sağlıyorlarmış. En azından dinlemekte yarar var. Çalıştığım şirket de nasıl olsa bu bizi bırakmaz diye o kadar eminler ki bazen bir ders vermek gerekir. Biz kimsenin maaşlı elemanı değiliz. Bize değer verilip dinlenmiyorsak, sahaya kulak verilmiyorsa bizlerin neler yapabileceğini göstermek gerek diye düşünüyorum. Ben PM İNTERNATİONAL ın teklifini dinlemeye gidiyorum. Bizler her yerde sıfırdan başlayabiliriz. Şirketler bunu öğrenmesi gerek.
  Sitenizde PM ile alakalı yazı aradım fakat bulamadım. Alman şirketi olması cazip geldi. Şirket hakkında bilgi alabilirmiyim.
  tşkler

 2. admin dedi ki:

  https://www.networkmarketingturkiye.com/pminternational/

  İsteğiniz üzerine pm international ile alakalı bilgi ve resmi sitesi yayınlanmıştır.Biz de size network marketing türkiye olarak teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZ