Life Wave

Life Wave
REKLAM ALANI

LifeWave

 

Bu gün tanıtacağımız global firmamız Yine Amerika kökenli life wave firmasıdır.Life Wave firmasının Türkiye’de resmi lokasyonu olmamasına rağmen life wave avrupa üzerinden kayıtlar alınmaktadır.İlerleyen dönemlerde ilerleyişe göre tahminimiz resmi ofislerinide açacakları yöndedir.Dilerseniz lifewave firmasını kendi tanımlamaları ile tanıyalım.

 

REKLAM ALANI

 

LifeWave yamaları, sağlığı iyileştirme ve yaşlanmaya karşı dinamik etkiler sunmada yeni bir teknolojidir. Bunu vücudunuza karşı değil, vücudunuzla birlikte çalışarak başarıyoruz. Genç, canlı ve ağrısız olmak nasıldı hatırlıyor musunuz? Aslında şu anda ve hayatınızda boyunca böyle hissetmeniz gerekir. Bu LifeWave’dir.

 

 

 

LifeWave ürünleri genelde akupuntur üzerine kurulu iştah kontrolü,dengeli beslenme ve enerji ağırlıklıdır.Farklı bir ürün gamı olan lifewave’de ürünler genelde akupuntur yöntemi ile geliştirilen yamalardan oşumaktadır.

 

 

Akupunktur


Akupunktur günümüzde hala kullanılmaya devam eden en eski tıp yöntemlerinden biri olan eski bir Oryantal tıp biçimidir. Aslında akupunktur dünyada en yaygın kullanılan tedavi yöntemlerinden biridir. Pratisyenler iğne, basınç ve diğer teknikleri kullanarak vücudun iç düzenleyici sistemini uyarırlar ve böylece vücudun doğal iyileştirici tepkisini başlatırlar. Bu işlem ağrı ve rahatsızlığı giderir, gerilmeyle ilişkili rahatsızlıkları önler ve sağlığın tamamının iyi olmasını teşvik eder.

 

 

Tüm akupunktur biçimleri geleneksel Çin dahili tıbbının temel ilkesini paylaşır:tedavinin nihai hedefi vücudun tamamındaki doğal dengeyi ve enerji akışının ahengini (Qi) yeniden kazandırmaktır. Bu hedefe ulaşmak için akupunktur, organlar ve etkiledikleri bölgeler dahil olmak üzere vücudun enerjik ve metabolik işlevlerini düzenlemeye çalışır.

 

Geleneksel Çin Tıbbında (TCM), Mide, Dalak ve Böbrekler iştahla ilişkilendirilir. Bu organlardan biri veya birkaçı aşırı gerildiğinde ya da dengesizleştiğinde iştah aşırı veya zayıf hale gelebilir.

 

 

 

LifeWave ‘nin ilginç ve farklı ürünlerini,lifewave Türkiye,lifewave üyelik,lifewave kayıt,lifewave network marketing sistemi ve diğer detayaları lifewave Türkçe sayfasından öğrenebilir ve inceleyebilirsiniz.

 

 

http://www.lifewave.com/turkish/index.asp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Vemma başlıklı makalemizde vemma, vemma kayıt ve vemma marketing hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ