Lonca Net

Lonca Net
REKLAM ALANI

loncanet

Lonca Net

Sektörde bir isim değişikliği haberini sizlerle paylaşmak istedik.Daha önce Cengiz Dikmen öncülüğünde networklifecard ile piyasaya hızlı giriş yapan Antalya merkezli firma,isim değişikliğine giderek loncanet adı altında hizmetlerine devam edeceği duyumunu aldık.

Network Life Card projesinin loncanet olarak neden değiştirildiği hakkında görüştüğümüz yetkililerle ise kesinlikle firma da olumsuz bir şey olmadığını sadece özel sebeplerden dolayı bu ismi kullanmak istediklerini söylediler.

REKLAM ALANI

 

Dilerseniz Tarihte önemli bir yeri olan lonca kelimesinin ne demek olduğunu inceleyelim.Lonca, M.Ö. III. yüzyılda Akdeniz Medeniyeti çevresinde gelişen, ekononik ve sosyal kalkınmanın bir sonucu olarak meydana gelen, iş hayatını düzenleyen ve kontrol eden teşkilat anlamına gelmektedir.

Selçuklu ve Osmanlı medeniyetlerinde de ahilik kültürüne kadar uygulanan bir ticaret teşkilatlanmasıdır.

Loncanet ve sistemi hakkında daha detaylı bilgiler,yapılanma hakkında yenilikler olduğunda sizlerle yine yerli firmalar bölümümüzde loncanet ve lonca net network sistemini analiz etmeye devam edeceğiz.Network life card ve lonca net ekibine yeni iş ve sistemlerinde başarılar dileriz.

Bir önceki yazımız olan Sanal İş Dünyası başlıklı makalemizde 3d alışveriş, 3d secure nedri ve internet haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ