Mary Kay Türkiye

Mary Kay Türkiye
REKLAM ALANI

Mary-Kay

Mary Kay Türkiye

Amerika’nın ve Dünya’nın en önemli network marketing firmalarından biri olan mary kay,ülkemizde bulunmamasına rağmen bizlerden de sıkca mail ve mesajla talep görüyordu.Biz de Mary Kay firmasının girmeme nedenlerinin Türkiye’nin hem yerel hem de Ulusal(avon,oriflame,amway)gibi markaların ön planda olmasından kaynaklandığını düşünüyorduk.

REKLAM ALANI

 

 

Fakat Amerikanın en çok okunan gazetelerinden Wall Street Journal da yayınlanan Mary Kay Ceosu David Holl’un büyüme ile ilgili söyleşisinde Açılmayı düşündükleri ülkeler arasında Türkiye’yi de ön planda tuttuklarını söylemesi,Türkiye’deki mary kay kullanıcılarını heyecanlandırdı.Önümüzdeki dönemler de çok yakın zaman da olmasa da bir,iki sene içinde mary kay Türkiye açılımını görebiliriz.

 

 

Türkiye’nin büyüyen ekonomosi çalışma hayatında kadınların aktif olarak yer alması,erkeklerinde kişisel bakım ve kozmetik ürünleri kullanım oranının artması Türkiye’ye rağbeti arttırıyor.

 

 

Network Marketing Türkiye olarak yurt dışında ki haberleri takip ederek Türkiye yapılanması olması durumunda yine ilk olarak sitemizden paylaşacağımızı belirtmek isteriz.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Network Marketing'te Büyüyen Ülkeler başlıklı makalemizde direct selling news, doğrudan satış ve doğrudan satış derneği hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ