Network Marketing İşine Başlamak

Network Marketing İşine Başlamak
REKLAM ALANI

Network Marketing İşine Başlamak

Herhangi bir işe, bir hobiye ya da bir diyet programına başlamak, o ilk adımı atmak çoğu zaman zor gelir bize. Çoğunlukla bizi nelerin beklediğini bilememekten, bazen de başarılı olamama duygusundandır bu. Gelin isterseniz hep beraber, çok katlı pazarlama işine başlayan bir kişiyi nelerin beklediğine bir göz atalım bugün.

REKLAM ALANI

1. ADIM

Başlangıç setinizle birlikte size verilen dokümanlarda, size yararlı olacak birçok bilgi bulacaksınız. Biraz zaman ayırın ve onları okuyun.

Kazanç planında yer alan karmaşık hesaplamalar asla gözünüzü korkutmamalı. Zaman içinde aslında ne kadar kolay olduklarını siz de göreceksiniz.

Ürünlerinizin hepsinin özelliklerini de bir defada öğrenmeniz gerekli değildir. Ürün kataloğunuza bakarak zaten önceden de bir ölçüde tanıdığınız belirli ürünler üzerinde yoğunlaşın.

Sizi bu işle tanıştıran kişinin size önerdiği toplantılara katılın. Hem bilginizi artırırsınız, hem de bu işe sizin gibi başlayan kişilerle tanışıp güven tazelersiniz. Kimbilir belki de muhteşem yeni dostlukarın temelini atmış olursunuz.

2. ADIM

Ürünleri toptan fiyat üzerinden satın alma şansınız var artık! Kataloğunuza bakarak kendiniz ve aileniz için seçtiklerinizi sipariş edin. Ürünleriniz geldiğinde onları kullanmaya başlayın. Bir yandan ürünlerinize olan güveniniz artarken bir yandan da size o ürünlerle ilgili gelecek sorulara karşı bilgiyle donanmış olursunuz.

Hem unutmayın, bir ürünü tanıtırken en önemli yardımcınız, “ürünü kullanıyor olmanız” olacaktır.

3. ADIM

Sizin ve ailenizin kullandığı ürünleri, yakın çevrenizdekilere güvenle tavsiye edin. Bunu yaparken, “beğenerek kullandığınız ürünlerden, onların da yararlanmaları fırsatını kendilerine verdiğinizi” düşünün.

Bu adımda, sattığınız her üründen belirli bir satış karı elde edersiniz.

Ayrıca toplam cironuz üzerinden şirketinizin kazanç planında yer alan primlere hak kazanırsınız.

4. ADIM

Ürünleri kullanan ve memnun kalan tanıdıklarınıza, sizin ekibinize katılmanın avantajlarını anlatın. Onlar neler mi? Kısaca:

a. Ürünleri sizden almak yerine doğrudan şirketinizden satın alırlarsa, toptan fiyat üzerinden almış olurlar.

b. Kendilerinin ve ekiplerinin sattıkları ürünlerin toplam değeri üzerinden, aynen sizin gibi prim elde ederler.

Nasıl? Gerçekten de çok kolay değil mi?

Yazan:Hakkı Özmoralı

kaynak: http://dogrudansatisdunyasi.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ