Sanal Distribütör

Sanal Distribütör
REKLAM ALANI

sanaldistribütör

Sanal Distribütör Bu kavram bir çok networker tarafından bilinmemekle beraber bir çok networkerinde uyguladığı bir sistemdir.Sanal distribütör Nedir Sizlere kısaca anlatmaya çalışalım.

 

REKLAM ALANI

Sanal Distribütör uluslararası bazı network marketing firmaları tarafından uygulanan farklı bir ön çalışma sistemidir.

Yani global network marketing yapan firmaların bulunmadığı ülkelerde ,o firmaya üye olabilmek için uygulanan bir sistemdir.Global firmalara Sanal Distribütör olarak üye olup,bulunduğunuz ülkeye gelmeden bir çalışma yapabilirsiniz.

 

Yanlız sanal distribütörün avantajları olduğu gibi dezavantajları da vardır.En önemli avantajları sizinle başlayan bir firma yapılanmasının başında yer almanız,siz firmanın resmi açılışı ile beraber bulunduğunuz ülkede en üst seviyede lider ve yönetici konumuna getirebilir.

 

Sanal Distribütörün dezavantajları ise,iyi bir firma analizi yapmazsanız firmanın ülkenizde gerekli ürün izinlerini almasında sıkıntı yaşaması,gerekli sayıya ulaşamamaktan ötürü,firmanın resmi gelişinin gecikmesi,sizin ve oluşturduğunuz network ağının gerekli prim ödemelerini alamaması,ürünlerinin eline ulaşamaması gibi durumlardır.

 

Bu durumlarda sizin oluşturduğunuz network ağındaki kişiler ve sizlerin network kariyerlerininde etkilenmesi en büyük sıkıntılardan biridir.İlklerden olalım diye yurt dışına yönelik çalışma yapan networkerlerin bu konu da çok hassas ve dikkatli davranarak, hala ülkemizde zor kavranan network marketing’in gelişimini sekteye uğratmamalılardır.

 

Copyright © 2013 Network Marketing Türkiye. Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve Kaynak Link  Gösterilmeden Yayınlanamaz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Network Marketing başlıklı makalemizde network marketing, network marketing firması değiştirmek ve networkmarketing hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ