Network Marketing’te Lider Olmak

Network Marketing’te Lider Olmak
REKLAM ALANI

Network Marketing’te Lider Olmak sektöre giren herkesin en büyük hayallerinden biri de bulunduğu firmadaki kariyer basamaklarını adım adım çıkarak Liderlik seviyesine yükselmek ve İyi Bir Lider olmaktır.İyi bir lider olmak kazancıda aynı oradan beraberinde getirmektedir.

 

 

REKLAM ALANI

1997 Yılında bilmeden yanlış bir sponsorun yönlendirmesiyle adım attığım Network Marketing Sektöründe bir çok Sponsorla ve Liderle Çalıştım,Bir Çok firmada kariyer seviyeleri yakalayarakta kendimde bu konumlara ulaştım.

 

Bazen kişisel hatalar,bazen yanlış firma seçimleri,Yanlış sponsor seçimlerinin bizleri etkilediği dönemlerde hep sorguladığım nokta şuydu,Nasıl Bir Lider olmak,Sektörde tanınan bir çok lidere baktığımızda etik ve ahlaki değerlere uyan,ekibini en olumsuz şartlarda bile sakinlikle dinleyen,İsterse kendi kazancı en iyi seviyelerde bile olsa ekibi için gemileri yakabilen Liderin Sektörde gerçekten iyi noktalarda olduğunu söyleyebiliriz.

 

 

Birde farklı bir Lider profilide var Çevresindekiler yüzünden Gözleri Kapalı Olan,Bunu biz Türk İnsanı olarak bazen siyasetcilere,bazen hocalara,bazen sanatcılara fazlasıyla yaptığımız diğer bir durum ise Toplumun tabiri ile yalakalık ise en büyük hastalıktır.Bunun farkına varamayan liderler ise en ufak olumsuz bir eleştiriyi göremezler yapıcı eleştirileri bile gruba negatif olarak yansıtılan bir hamle olarak görerek ekibindeki bir Elmas adayını kaçırabilmektedirler.Tabi buna çanak tutan yalaka tayfası her zamanki gibi işe tuz biber ekmektedirler.

 

İyi Bir Lider için firmalar Araçtır.Firmalar ile maddesel ve realitede bir bağı yoksa,Her zaman bir lider için Bu konu hakkında yazı ,bir makale ile değil bir kitap yazmayla ancak biter,zaman zaman çok önemli konularada değineceğiz.

 

Meşhur biz söz vardır Ticarette Hepimizin Bildiği Rober Bosch’un Benim İçin En Önemli Unsur ,İnsanların Güvenini Kaybetmektense,Para Kaybetmeyi Tercih Ederim.

fatihben

Saygılarımla
Fatih Yavuz
Uzman Networker

https://www.facebook.com/faazbey
Copyright © 2017 Network Marketing Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Bir önceki yazımız olan Network Marketingte Rüzgar Değişimi başlıklı makalemizde coin firmaları, coin network ve coin network marketing hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ