Etkili İletişim ve İkna

Etkili İletişim ve İkna
REKLAM ALANI

Kişisel Gelişim konularında bugüne kadar birçok kitabı yayınlanmış olan B.Cengiz Bahar’ın özellikle Network Marketing Girişimcileri için birçok bilgiyi içeren ETKİLİ İLETİŞİM VE İKNA kitabı piyasadakiyerini aldı.

Kitap içeriği ile özellikle marketing sektöründe çalışan girişimciler için ihtiyaç duyulan
birçok konuyu barındırmasıyla dikkat çekiyor. Daha öncede NETWORK MARKETİNG BAŞARILI OLMANIN 40 YOLU adlı kitabı ile sektörde ihtiyaç duyulan bilgilere deneyimlerle birlikte yervermesiyle yine bir boşluğu doldurmuştu.


Bireysel iletişimden gizli ikna taktiklerine, içsel motivasyondan liderlik sırlarına, beden dilini doğrukullanmadan nefes çalışmalarına, diksiyon ve insanları tanıma sanatından girişimciliğe kadar birçok konuyu barındırırken network marketing girişimcileri için başarılı olmanın kurallarını da barındırmaktadır.

REKLAM ALANI

Ülkemizde son yıllarda firmaların düzenlediği eğitimlerle girişimcilerin eğitimleri kısmen giderilse de bu konuda ciddi bir açık var. Kendini geliştiren ve yaptığı işin vizyonuna inanan girişimcilere her geçen gün daha fazla ihtiyaç duyulmakta.
Bu konuda donanımlı bir içeriği sahip olması açısından ETKİLİ İLETİŞİM VE İKNA kitabının çıkması güzel bir fırsat olarak karşımıza çıkıyor.

Network Marketing sektöründe bugüne kadar yayınlanmış yerli ve yabancı kitapları incelediğimizde çok daha profesyonel yaklaşımları içermektedir. Bu yönüyle özellikle kitap okuma alışkanlığının az olduğu ülkemizde yeni kaynakların değerlendirilmesi bu alanda uzun vadeli çalışacak girişimcilerin önünü açacaktır.

Kitabın içeriğine kısaca bir bakacak olursak:
1-Etkili iletişim teknikleri
2-Gizli ikna taktikleri
3-Motivasyon geliştirme
4-Bilinçaltı ikna etme
5-Motivasyonel hipnoz
6-Network Marketing Başarılı Olmanın Yolları
7-Liderlik
8-Girimşilik
9-İnsanları Tanıma Sanatı
10-Beden Dili, Diksiyon, Nefes gibi farklı konuları birleştirmiş.

Yazarın özellikle Network Marketing Firmalarına kurumsal eğitimler vermesi de kitabın önemini bir kat daha artırıyor.

Kitabı kolaylıkla sipariş edebileceğiniz adres:

http://www.kitapyurdu.com/kitap/etkili-iletisim- ve-
ikna/449725.html&filter_name=etkili%20ileti%C5%9Fim%20ve%20ikna

Yazara ulaşmak için bcengizbahar@gmail.com

Bir önceki yazımız olan Network Marketing'e Ponzi Algısı başlıklı makalemizde düzgün network marketing firmaları, network marketing ve network marketing firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ