Online Konferans

Online Konferans
REKLAM ALANI

onlinekonferans

Kuşkusuz Network Marketing sektörünün başlangıcından bu yana devam eden en önemli iş geliştirme platformları,bire bir ve genel olarak yapılan toplantı, eğitim ve konferanslardır.

 

REKLAM ALANI

 

Gelişen teknoloji tabiki network marketing sektörünü etkiledi,özelliklede alışveriş yapmak,ekip takibini tek bir yerden detaylı olarak rapor şeklinde almak,aylık prim aktivitelerini görmek,aktif ve pasif üyelerin çalışma durumlarını görmek,bazı firmaların verdiği izinler doğrultusunda referans link yolu ile ekip oluşturabilmektir.

 

 

Yukarıda saydığımız genel yararlarının yanında bir de son dönemde nerdeyse network marketing firmalarının yüzde 80’ninde başlayan sanal toplantı ya da diğer adı ile online seminer konusuna değinmek istiyoruz.

 

 

Online konferanslar ev,rahatlığında gerçekten güzel bir teknolojik gelişme olsa da artılarının yanında eksilerini de dikkate almak gerekmektedir.Özellikle online konferansın artılarını alıp eksi yanlarını tamamladığınız da hem teknolojik olarak hem de fiziki olarak liderlik basamaklarını hem çok iyi kullanmış hem de hızla ilerlemiş olursunuz.

 

 

Online Seminer Artıları

 

Otel Toplantı Masrafı Olmaması

İnsanlarda giyim kıyafet zorunluluğu olmaması

Semineri veren kişinin rahat olarak sunumu yapabilmesi

Katılımcıların rahat bir şekilde sorularını sorabilmesi

 Gereksiz Baskı ile İnsanların Rahatsız Edilmemesi

Ekibinizi Global yada Ülkesel Bazda daha kolay büyütebilmek

 

Online Seminer Eksileri

Yüz yüze iletişimdeki sıcaklığın olmaması

Karşı taraftaki insanların mimik ve konuşmalarından iş hakkında fikirleri tam analiz edememek

Fiziki seminerldeki hızlı sistem girişlerinin sanal ortamda uzun sürebilmesi

Nadiren de olsa bağlantı sorunlarından dolayı seminerlerin yarıda kesilmesi

 

Bu gibi online konferansların bazı artı ve eksileri arttırılabilir.Fakat burdan iki tarafaın artıları ve eksileri analiz edilerek çok katlı pazarlama ekibinizi global ve Ulusal bazda genişletebilirsiniz.Online olarak ekibinize dahil ettiğiniz kişilerle internet ve telefon iletişimi silsilesi ile fiziksel iletişime geçiş yaparak,bunları tamamlayabilirsiniz.

 

Sonuç olarak düzenli,disiplinli ve dürüst çalışarak hem teknolojiyi hem de geleneksel network marketing pazarlama sistemini kullanarak başarıya ulaşmak çok zor olmayacaktır.

Saygılarımla

Fatih Yavuz

 Copyright © 2013 Network Marketing Türkiye. Tüm hakları saklıdır.İzinsiz ve Kaynak Link  Gösterilmeden Yayınlanamaz

Bir önceki yazımız olan Networking Yaparken Bu Hatalara Dikkat başlıklı makalemizde ayşe aslan, ayşe aslan kimdir ve doğrudan satış hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ