Tupperware Chain of Confidence

Tupperware Chain of Confidence
REKLAM ALANI

Tupperware Chain of Confidence

tupperware

Türkiye’deki en başarılı global firmaların başında gelen Tupperware,

REKLAM ALANI

Kadınlara ekonomik özgürlük sağlayarak hayallerini gerçekleştirme şansı veren Tupperware, “Chain of Confidence” sisteminin Türkiye lansmanını yaptı. Tupperware Markalar Topluluğu CEO’su Rick Goings’in katılımıyla İstanbul’da biraraya gelen Tupperware Türkiye Ailesi, gün boyunca çeşitli etkinliklerle kadınlar arası dayanışmanın olağanüstü gücünü ve kendine güvenin önemini kutladılar.

 

 

Doğrudan satış sektöründe bir iş sahibi olmak ya da ekstra gelir kazanmak isteyen kadınlara, bireysel ve finansal başarılarını paylaşarak tavsiyelerde bulunacakları bir kadın platformu sağlayan Chain of Confidence lansmanı İstanbul’da geniş bir katılımla gerçekleşti. Kadınlara ekonomik özgürlük sağlayarak, hayallerini gerçekleştirme şansı veren Tupperware’in Markalar Topluluğu CEO’su Rick Goings, Türk kadınlarına kişisel gelişim konusunda eğitim verdi.

 

 

Kadınların kendilerine güvenmek ve başarılı olmak için birbirlerinden aldıkları gücün farkında olan Tupperware, Chain of Confidence sistemi ile bütün dünyada kadınların ve onları bir arada tutan dostluk bağının gelişmesini sağlıyor. Kaliteli ve yenilikçi ürünleri 100’ü aşkın ülkede satılan küresel doğrudan satış şirketi Tupperware, düzenlediği etkinlikler ile kadınlar arasındaki bağı destekleyerek güçlendirmeyi ve ekonomik bağımsızlıklarını kazanma fırsatı sunuyor. Chain of Confidence sistemi; doğrudan satış sektöründe bir iş sahibi olmak ya da ekstra gelir kazanmak isteyen kadınlara, bireysel ve finansal başarılarını paylaşarak tavsiyelerde bulunacakları, gerçek potansiyellerini ortaya çıkaracakları bir kadın platformu sağlıyor.

 

 

İstanbul’a gelerek kadınlara kişisel gelişim konusunda bir seminer veren Tupperware Markalar Topluluğu CEO’su Rick Goings, Tupperware’in en büyük tutkusunun kadınların hayatını değiştirebilmek olduğunu söyleyerek; “Hedefimiz, Türkiye’deki kadın istihdamını artırmaya yönelik yatırımlar yapmak. İlerleyen dönemde ekonomik bağımsızlığa sahip, ülke ekonomisine katkıda bulunan, özgüven sahibi Türk kadını oranını yükseltmektir” dedi.

 

 

Tupperware Türkiye, bugün 33 ilde, 87 distribütör ve distribütörlüklere bağlı 35 merkez ile toplam 122 ayrı noktada faaliyet gösteriyor. Tupperware Türkiye, ülkenin önde gelen ve her sene büyüyen doğrudan satış firmalarından biri olarak, her yıl çift haneli satış artışları gerçekleştirirken, son 4 yılda satış ağını iki katına çıkardı.

 

 

Tupperware Markalar Topluluğu Hakkında:
Tupperware Markalar Topluluğu, 2.9 milyonluk bağımsız satış gücü ve ilişki esaslı satış yöntemini kullanan pek çok marka arasında yenilikçi ve kaliteli ürünleri ile dünya çapında liderdir. Ürün markaları ve kategorileri arasında, Tupperware markası altında sunulan mutfak ve ev ihtiyaçları için tasarım merkezli hazırlık, saklama ve sunum çözümleri, Armand Dupree, Avroy Shlain, BeautiControl, Fuller Cosmetics, NaturCare, Nutrimetics ve Nuvo markaları altında sunulan güzellik ve kişisel bakım ürünleri bulunmaktadır.

 

Tupperware Markalar Topluluğu Chain of Confidence Hakkında
Tupperware Markalar Topluluğu Chain of Confidence’ın ilk “bağlantısı”, kadınların geleneksel iş gücüne katılımı tamamen kabul edilmeden önce kadınlara finansal bağımsızlığını kazanmaları için yardımcı olan Brownie Wise adında bir kadın tarafından 1948 yılında oluşturuldu. Wise, kadınlara Tupperware Satış Danışmanı olma fırsatı sunarak kaderlerini ellerine almayı ve birbirlerine rehberlik etmenin önemini öğretti. 60 yıl sonra bugün, Wise’ın öğrettiği şekilde ‘destek’ kadınların başarısında ve Tupperware Markalar Topluluğu misyonunda önemini hala korumaktadır.kaynak:havadistürk

Bir önceki yazımız olan Florange Türkiye Yatırımlarını Durdurdu başlıklı makalemizde florange, Florange İç Çamaşırları ve florange iç giyim hakkında bilgiler verilmektedir.