Avon, ‘stand4her’ programı ile 100 milyon kadının hayatını iyileştirecek

Avon, ‘stand4her’ programı ile 100 milyon kadının hayatını iyileştirecek
REKLAM ALANI

Stand4her , Avon’un hala kadınları geride tutan engellere karşı küresel tepkisidir ve her yıl 100 milyon kadının hayatını, güzellik potansiyeliyle kazanma potansiyellerini ve güvenli ve sağlıklı bir yaşam sürdürme yeteneklerini geliştirerek geliştirmeyi hedeflemektedir.
Dünyanın en büyük eğitim akademilerinden biri olan Avon Akademisi, her ay güzellik girişimcisi olmak için her ay 500.000 Temsilci yetiştirmeye başladı
Stand4her , bulan son araştırmalara cevap veriyor:

Kadınların sadece yarısı kadın girişimcileri teşvik eden bir kültürde yaşadıklarını düşünüyor Kadınların ekonomik potansiyelini geliştirmek, küresel GSYİH’yi yıllık 12 – 28 trilyon dolar artırabilir Kadınların yaklaşık% 80’i güzellik markalarının mükemmel olmaları için çok fazla baskı yaptıklarına inanıyor Kadınların beşte biri topluluklarında kendilerini güvende hissetmiyor ve üçte biri yaşamları boyunca fiziksel veya cinsel şiddete maruz kalacak.

Bugün Avon Products, Inc. (NYSE: AVP ), kadınları potansiyellerini gerçekleştirmekten alıkoyan en büyük engellerden bazılarıyla mücadele etmek için küresel bir plan olan stand4her’ı başlattı.

REKLAM ALANI

Avon’u Açma iş stratejisinin bir parçası olarak, stand4her yılda 100 milyon kadının hayatını ayakta tutmayı hedeflemektedir: kendi şartlarınızla ve kendi yolunuzla çalışma özgürlüğü; güzelliğin gücü; güvenli ve sağlıklı yaşamlar.

10+ yıllık plandaki ilk büyük girişimlerden biri, her ay 500.000 girişimciyi eğitecek, dünyadaki daha fazla kadının kendi yollarında, kendi yollarında para kazanmalarını sağlayacak Avon Akademisi’nin lansmanıdır. Akademi, dünyanın en büyük eğitim programlarından biri olacak ve kadınlara çevrimiçi videolar, etkileşimli öğrenme modülleri ve akran desteği ile sunulan yaşam boyu öğrenme ve esnek gelişim fırsatları sağlayacak.

Akademi, Avon’un en yeni mobil mobil platformu ve yüz yüze öğrenme ve destek programları aracılığıyla mümkün olacak. Avon Akademisi, Temsilcilerin, müşterilere daha çevik ve ilgi çekici bir şekilde güzellik tavsiyesinde bulunmak için eğitim, araç ve tekniklerle daha iyi donatılmasının sağlanmasına yardımcı olacaktır. Avon , yeni kavramları test etmeye, yeni öngörüleri öğrenmeye ve en iyi uygulamaları paylaşmaya devam edecek

Stand4her , Avon tarafından Oxford Economics’ten gelen girdilerle görevlendirilen yeni araştırmalara yanıt olarak piyasaya sürülmekte ve bu durum, esnek çalışma düzenlerindeki küresel artışa rağmen, kadınların kendi işlerini yürütmekten alıkonulduklarını hissettiğini göstermektedir. Bu, kadınların ekonomik potansiyelinin% 50 ile sınırlandırıldığına dair öngörülere dayanarak, yıllık küresel GSYİH’ya yılda 12-28 trilyon dolarlık potansiyel zarar yarattığını gösteriyor. Avon’un yeni araştırmasıyla işin faydaları ekonomik olmaktan çok daha büyük:

Kadınların% 77’si çalışmanın güvenlerini arttırdığını söylüyor Kadınların% 65’i çalışmanın başkaları tarafından tedavi edilme şeklini iyileştirdiğini söylüyor Kadınların% 74’ü çalışmanın çocukları için rol model olma yeteneğini arttırdığını söylüyor

Avon’un planı aynı zamanda kadınların% 80’inin , markaların daha sonra 2019’da piyasaya sürülen yeni bir marka stratejisiyle mükemmel olmaları için çok fazla baskı oluşturduğu inancını ele almayı da hedefliyor.

Avon , kadınlara ve kızlara yönelik toplumsal cinsiyete dayalı şiddetin ortadan kaldırılmasına yardımcı olma hedefine bağlı kalmaya devam ediyor ve salgının kadınların yaşamlarını ilerletmekten alıkonmasına ne kadar katkıda bulunduğunu – 4.4 trilyon dolar olarak tahmin edilen cinsiyete dayalı şiddetin ekonomisine maliyeti olduğunu ortaya koyuyor. yıllık küresel GSYİH’nın% 5,2’sine tekabül eden bir yıl.

Stand4her altındaki girişimler şunları içerir:

Avon Her Program Fuarı , Avon’un tedarik zincirindeki 250.000 kadının çalışma koşullarını iyileştirmeye yardımcı olmak için. Program, üçüncü taraf fabrikalarda çalışan kadınların ve Avon’un ürünlerini sağlayan alanların, kariyerlerini geliştirmek için en iyi fırsatlara sahip olmalarını sağlamak için halihazırda mevcut olan sosyal tedarik programlarını geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Avon Kadın Bursu Vakfı Programı, temsilciler ve ailelerine öğrenim ve ilgili masraflar gibi eğitim masraflarını karşılayan ve bu sayede eğitmenlerin yaşam boyu eğitim hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olan finansal katkıları ödüllendirmektedir.

Ek olarak, Avon Vakfı, kız ve kadınlara yönelik eğitim programlarını finanse etmek için 100 bin dolar bağış yapacak. Avon Markası , tüm demografiklerin, etnik kökenlerin, cinselliklerin ve yaşların kadınlarını temsil eden güzelliği demokratikleştiren, podyumdan kaldırıma kadar uygun fiyatlarla erişilebilir, kaliteli ürünler sunan yeni bir marka stratejisi yoluyla kalıp yarıkları parçalayarak kendini ifade etmeyi teşvik edecektir.

Her kadının meme kanserinin risklerini ve belirtilerini, nasıl ve ne zaman harekete geçeceğini bilmesini sağlamak için yıllık 100 milyon kadına ulaşmayı hedefleyen Avon Vakfı tarafından desteklenen Avon Meme Kanseri Sözü . Avon, Kadınlara ve Kızlara Yönelik Şiddete Son Verilmesine Yardım Verme Sözü Yardım almak, konuyla ilgili konuşmayı teşvik etmek ve hayır kurumları, bilinçlendirme olayları ve değişen küresel politikalar ile ortaklıklar yoluyla destek geliştirmek yoluyla yılda 100 milyon kadını kadına ve kıza yönelik şiddete karşı eğitmeyi amaçlıyor. Avon’un Küresel Kadın Çalışan Stratejisi , kadın çalışanların ihtiyaçlarını ve isteklerini ele almanın yanı sıra, onlara gelişmeleri için fırsat ve çalışma koşullarını da sağlar.

Bir önceki yazımız olan QNET Afrika Futbol Federasyonu ile Ortaklığını Kutladı başlıklı makalemizde network marketing, network marketing haberleri ve qnet hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ