Awyen Network

Awyen Network
REKLAM ALANI

 

Network Marketing Yerli piyasada çalışmalarını tamamlayanlar yavaş yavaş açılışlarına hız vermeye başladılar.İşte yaklaşık 3 aylık bir dönemde sizlere duyurduğumuz awyen network firması resmi site açılışı ile ön startını vermiş bulunmaktadır.Awyen network ve awyen firmasına kısaca yeniden göz atalım.

 

REKLAM ALANI

AWYEN 2012 yılında kurulan %100 Türk sermayeli, Doğrudan Satış Sistemi, sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. Doğrudan Satış Sistemi sektörüne başlamadan önce tekstil sektöründe; 1998 yılında İstanbul’da kurulan ISTANBUL INTER TEKSTIL, İngiltere’deki kendi markası MODO için üretim yapmak üzere kurulmuş ve geçen 14 yılda İngiltere’ye yaptığı ihracat oranlarıyla ITKIB ihracat rekortmenleri listesindeki yerini sağlamlaştırmıştır. Aylık, 450.000 adetlik kapasitesiye sahip olan İnter Tekstil şu anda sadece kendi markasına değil, İngiltere’deki başlıca mağaza zincirlerine de ihracat yapmaktadır. Amacı, ürün yelpazesini genişleterek daha geniş kitlelere hitap eden ürünlerle pazar payını arttırmak, aynı zamanda bunu yaparken ‘doğru kalite doğru fiyat’ ilkesinden asla ödün vermemektedir. Mikrofiber, giyim vs tekstil ürünlerinin üreticisi olan ISTANBUL INTER TEKSTIL, bu sektördeki deneyimini AWYEN markasıyla Doğrudan Satış Sistemi alanında da kanıtlayıp piyasa şartlarında minumum fiyatlar ve maksimum kaliteyle siz değerli temsilcilerimize maksimum kazançlar hedeflemektedir.

 

AWYEN, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve yüksek hizmet kalitesi anlayışıyla mikrofiber ürünlerden giyime, bujiteriden gıda takviyelerine, makyajdan cilt bakımına, fonksiyonel ev gereçlerinden mutfak ürünlerine, evinizin ve aile fertlerinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak pek çok farklı ürünü katalogta toplayarak size sunar.

    Cazip fırsatların ve akıllı alışverişin yeni adresi olan AWYEN, hayatı kolaylaştıran ve güzelleştiren ürün ve hizmetlerle daha iyi bir yaşamı sizlerin beğenisine sunuyor.

    Hedeflerinize ulaşmanıza önem verir ve sizi bunun için cesaretlendirir. Başarı kendiniz ve aileniz için ek gelir kazanmak, yüksek seviyede tatmin sağlamak, sevdikleriniz için daha iyi bir yaşam sağlamak veya bunlardan tamamen farklı bir şey ifade edebilir. Hedefleriniz tamamen size bağlıdır.

    Bizimle hiçbir zaman yalnız değilsiniz. Sponsorunuzdan alacağınız desteğin yanı sıra, AWYEN size birinci sınıf eğitim, pazarlama, ürün ve müşteri desteği sağlar.

 

    Dahası, ürünlerimizin her biri AWYEN Müşteri Memnuniyeti Garantisi kapsamındadır. Siz veya müşterileriniz herhangi bir üründen makul bir kullanım sonrasında tam olarak memnun olmadığınız takdirde, ürünü iade edebilir ve ödediğiniz parayı geri alabilirsiniz.

 

 Bu şekilde kendilerini tanımlyan awyen networking firmasının temsilci alımları başlamış olmakla beraber awyen katalog ve diğer işleyişler yakın zaman da ön plana çıkacaktır.Awyen firmasının sadece kendi tekstil ürünleri ile değil bir çok tanınmış marka ve anlaşmalı ürünlerle de geniş bir katalog yelpazesine sahip olması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Bonanza Network başlıklı makalemizde bonanza, bonanza alışveriş ve bonanza alışveriş klübü hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ