E-Network

E-Network
REKLAM ALANI

E-Network kavramını Dünya’da ve Türkiye’de internetin yoğun bir şekilde kullanımı ile ortaya çıkmış şu anda bir çok firmanın kullanım alanın yüzde 70’ni oluşturduğu internet tabanlı doğrudan satış işi olarak tanımlayabiliriz.

 

REKLAM ALANI

Günümüzde bazı firmalar yoğun olarak kullansada hala klasik anlayıştan vazgeçmeyen gelenekci yapıya sahip uluslararası firmalarda mevcuttur.Ayrıca tamamen e-network sistemi ile kurulmuş şirketlerinde bazı sorunlar ortaya çıkardığı gözden kaçmamaktadır.Doğrudan satış sektöründe görünen o ki en güzel sistem e-network ve gelenekci network anlayışını harmanlayarak gerektiği şekilde profesyonel olarak uygulayan şirketler daha başarılı sonuçlar elde etmiştir.

 

 

Çünkü bilindiği gibi doğrudan satış bir pazarlama sistemidir ve bu sistemde en önemli kural iletişimdir.Bu yüzden dir ki hem e-network hem de sahada iletişim halinde olmak başarıyı üst seviyeye çıkaracaktır.

 

 

Saygılarımla

Fatih Yavuz

Bağımsız Networker

Copyright © 2012 Network Marketing Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Bir önceki yazımız olan Gıda Network başlıklı makalemizde gıda network, network ve network firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ