Stand Çalışması

Stand Çalışması
REKLAM ALANI

 

Stand Çalışması

Değerli takipçilerim sizlere bu gün fiziki ürünlerle yapılan network marketing firmalarında ki stand çalışması ve önemine değinmek istiyorum.

REKLAM ALANI

 

Stand çalışması günlük olarak bir çoğumuzun merkezi yerlerde ve alışveriş merkezlerinde karşılaştıkları olağan bir çalışma sistemidir.Tabi burada network marketing stand çalışması ile perakende olarak satış yapan firmaların satdan çalışması arasında oldukça fark vardır.Klasik olarak satış yapan firmalar genellikle ajanslar ya da maaşlı çalışanlarla yapılan bir organizasyon dur.Network Marketing stand çalışmasını ise bildiğiniz gibi firma değil firmanın danışmanları ve üyeleri yapmaktadır.

 

Network Marketing stand çalışmasını sektörde en çok uygulayan firmalar arasın da gördüğümüz kadar ile özellikle ürünlerinin çoğunluğunu kendi üreten kozmetik firmaları gelmektedir.Bunların başında avon,oriflame,farmasi ve Hunca life firmasıdır.

 

Stand çalışmasının faydaları fiziki olarak yapılan doğrudan satış işinde gerçekten çok yüksektir.Her zaman bire bir iletişimin etkili olduğu ağ pazarlamada stand çalışmasında bu verimi oldukça kolay sağlayabilirsiniz.Tabi ki burda önemli olan stand çalışmasından yüksek dönüşler nasıl sağlanır,kısaca ele alalım;

 

Stand Çalışmasındaki Önemli Faktörler

Standın yeri ve seçilen mekan,

Standın görsel olarak duruşu,

Stand başında duran kişinin iletişim ve tanıtım yeteneği,

Üyelik forum,bilgi evrak ve iş çantası,

Ürünlerin dizilişi,

Talep gören ürünlerin bolca numuneleri,

Katalog,broşür,kampanya flayerleri

Üyelere yönelik ufak çaplı hediyeler stand çalışmasının verimini en üst düzeye çıkarmaktadır.

 

Yukarıda ki önemli faktörlerin eksikleri olması durumunda çalışma da sıkıntılar yaşanmaktadır.Bir çok firma da test ve analiz ederek bu çalışmaları bire bir yapmış biri olarak kesinlikle bunlara dikkat etmenizi öneririm.Bir sonraki makalemiz de görüşmek üzere bol kazançlar.

 

 

Bir önceki yazımız olan Memurlar Network Marketing Yapabilir mi? başlıklı makalemizde memurlar network marketing yapabilirmi, memurlar network yapabilirmi ve memurlar ticaret yapabilir mi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ