Organo Gold

Organo Gold
REKLAM ALANI

organo gold

Sizlere daha önce global firmalar bölümünde tanıttığımız organo gold 2012 Haziran ayında İrlanda,Polonya ve Malezya’da da resmi ofislerini açarak büyümeye devam ettiler.Gonaderma ve reishi mantarından üretilen özel kahver ürünleri ile niş pazarda haklı bir büyüme kaydeden organo gold Türkiye yapılanması da aldığımız haberlere göre 12 Haziran 2012 de İzmir Kordon Otel de temelleri attı.

 

Ülkelerdeki resmi ofisi açmadan önce yapılan alt yapı ve talebe göre giriş yaptıkları için Türkiye’de ki resmi ofisinin açılması tahminimizce 2012 sonları ya da 2013 başlarında gerçekleşebilir.Tabi daha önceki bazı firmaların girip geri gittiğini göz önüne de alırsak,bunun yanı sıra gano excel firmasının Türkiye’de büyümesinin de organo gold firmasını etkileyip etkilemediğiniz, zamanın neleri göstereceğini daha iyi analiz edeceğiz.

REKLAM ALANI

 

Orgona gold firması ve Organo Gold Türkiye yapılanması ile ilgili yeni bilgi ve detayları ilerleyen zamanda edindikce size sunmaya devam edeceğiz.

Daha fazla detaylı bilgiyi www.organogold.gen.tr adresinden edinebilirsiniz.

iletisim

Bir önceki yazımız olan Fırsat Network başlıklı makalemizde dünyanın fırsatları, fırsat dünyası ve fırsat marketing hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ