2M Direkt Start Verdi

2M Direkt Start Verdi
REKLAM ALANI

2mdirekt

Network Marketing sektöründe bildiğiniz gibi artık bir çok farklı ürün grubu satışa sunulabilmekte. Uzun yıllardır alışık olduğumuz kozmetik, gıda takviyeleri, takı, parfüm v.s gibi, artık bütün firmalar tarafından satılan ürünlerin dışında, çok ilginç ürün seçenekleri ve ödeme olanakları ile karşılaşmaya hepimiz alıştık.

 

REKLAM ALANI

 

Daha Önce Sayfamızda Sizlere Tanıtımını Yaptığımız Yerli Firmamız 2M Direkt Kazanç Detayları ve Network Marketing Organizasyonu ile Startını Vermiş Bulunmaktadır.

 

 

Son yıllarda ülkemizde enerji sektörünün özelleştirme sürecine girdiğine hepimiz yakından şahit olduk. Bunun beraberinde farklı iş olanaklarını da beraberinde getiren bu özelleştirme çalışmaları, tahmin edebileceğiniz gibi Network Marketing sektöründe de etkisini göstermeye hazırlanıyor.

 

 

Kimsenin kolay kolay hayır diyemediği ürünü kısaca size özetleyelim :

Hali hazırda elektrik faturası ödemekte olan ve aylık faturası 150 TL ve üzeri olan ( bu rakam 2015 itibariyle 60-70 TL seviyesine düşecektir ) bütün elektrik aboneleri Serbest Tüketici sınıfına girmekte ve diledikleri firmayı elektrik tedarikçisi olarak seçebilmektedirler. 2M Direkt Enerji Danışmanlarının yapması gereken ise, elektrik abonelerine ulaşarak onların 2M Enerji’ yi elektrik tedarikçileri olarak seçmelerini sağlamak. Bunu yaparken elektrik aboneleri hiçbir ücret v.s ödemesi yapmamakta, sadece bir sözleşme ile beyanda bulunmakta.

 

 

2M Enerji de sektörün en büyük firmalarından birisi olarak, indirimli elektrik satışını 2010 yılından bu yana klasik ticaret yoluyla gerçekleştirmekte idi. Network Marketing’ in gücünü kullanmak ve indirimli elektrik fırsatını, firmaya kayıt olan Enerji Danışmanları sayesinde bütün ülkemize yaymak isteyen 2M Enerji, kalıcı bir gelir sunmakta.

 

 

Eğitime ve profesyonelliğe önem veren bir oluşum içerisinde olduğunu belirten 2M Direkt sistemine dahil olmak için tek sefere mahsus olarak 150 TL lik bir ödeme talep edilmekte. Bunun dışında yıllık aidat v.s ödemeleri yoktur. Firma uzantılı mail adresi, kartvizit v.s gibi materyaller ile profesyonel bir yapı oluşumu tasarlanmakta.

 

 

2M Direkt’in başlıca ödeme primleri ise ;

1- Firmaya kazandırmış olduğunuz her elektrik abonesi için ödeme alıyorsunuz

2- Alt sıralarınızda yer alan Doğrudan Referanslarınızın getirdikleri abone sayısından ayrı bir komisyon alıyorsunuz.

3- En güzel ve kalıcı olan gelir ise, sizin ve 5 sıra altınıza kadar herkesin firmaya kazandırmış olduğu abonelerin aylık elektrik faturalarından HER AY belirli bir % kazanç sağlıyorsunuz. Kurmuş olduğunuz elektrik abone ağı her ay faturalarını ödedikçe, 2M Enerji de sizlere prim ödemelerini yapmaya devam ediyor. Birkaç ay satış yapmasanız bile, daha önce sizin ve ekibinizin getirmiş olduğu elektrik abonelerinin faturalarından prim almaya devam ediyorsunuz. Daha fazlasını kazanmak istiyorsanız, yeni aboneler getirmeye devam ediyorsunuz.

 

2M Direkt, Türkiye genelinde bireysel bayilikler verirken bütün illerden Lider adaylarının başvurularını değerlendirmekte. Siz de yeni bir firmanın ilk temsilcisi olmanın ne demek olduğunun farkındaysanız, kimsenin HAYIR demeyeceği indirimli elektrik satışı yaparak network marketing e verdiklerinizin karşılığını finansal olarak almaya başlayın.

2M Direkt Nedir,2M Direkt ile İlgili Tüm Bilgiler Aşağıdaki Resmi kanallardan elde edebilirsiniz.

 

Firma iletişim :

Mail : info@2mdirekt.com

Firma Koordinatörü : Tel: +90 535 339 2196

İbrahim Akça

Network Marketing Koordinatörü

M : +90 535 339 2196

T : +90 216 414 6400 (Dahili: 316)

F : +90 216 345 0872

19 Mayıs Mah. İnönü Cad.

Esin Sok. Vera Plaza No:1 Kat:3 34742

Kozyatağı / Kadıköy / İstanbul

www.2menerji.com

Bir önceki yazımız olan İncir Akademi başlıklı makalemizde 2012 network marketing, 2013 network marketing ve incir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ