Winalite Yeniliklerle Devam Ediyor

Winalite Yeniliklerle Devam Ediyor
REKLAM ALANI

Winalite Firması daha önce Türkiye’de faaliyet girişimlerinde bulunmuş ve satışını yaptığı ürünlerle adını kısa sürede duyurmuştur. Şirket son 6 aydır Türkiye’de büyük bir çıkış yaparak yeniden eski Pazar ağına geri dönmüştür.

Firma özellikle iyonizer pedlerle adını duyurmaktadır.  Kadın sağlığı alanında iddialı ve Türkiye’de bu alanda öncülük yapmış bir network marketing şirketidir.

Çok uluslu bir organizasyona sahip Winalite Şirketi iyonizer ürünler konusunda iddialı ürünler sunmaktadır.

REKLAM ALANI

Çalışma sistemi ikili (binary)sistemine dayandığı için ekip kurulumu gayet kolaydır.

Şu an için Türkiye’de başta iyonizer kadın pedleri olmak üzere özellikli diş macunları, iyonizer enerji kartları, boyun ve bel korseleri, iyonizer göz bandı ve saç rengini aslına döndüren şampuanlar gibi özellikli ürünler sunmaktadır.

Önümüzdeki aylarda Dünya çapında satışta olan diğer ürünlerde Türkiye stoklarında olacaktır.

Şirket Ekim 2017’de İstanbul’da ilk büyük liderlik kampını gerçekleştirmiştir.

Winalite Türkiye pazarında sağlıklı kadın pedlerinin öncüsü olmuştur. Sadece kadın girişimcilere değil erkek girişimcilere de marketing pazarında yer vermektedir.

Winalite Firması girişimcisi olmak ve daha detaylı olmak için profesyonelkazanc@gmail.com adresine ad, soyad, cep telefonu ve kısaca kendinizden bahsederek size ulaşılmasını sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Amway'in Türk Voleyboluna Destekleri Devam Ediyor başlıklı makalemizde amway, amway haberler ve amway network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ