Zermat İnternational

Zermat İnternational
REKLAM ALANI

zermat_logo

Zermat İnternational

Network Marketing Türkiye olarak son dönemde uluslararası olupta Türkiye’de bulunmayan firmaları tanıtmaya ara vermiştik.Özellikle yerli ve ülkemize giriş yapan firma hareketlliğinden pek te paylaşım yapamamıştık. 

REKLAM ALANI

Okuyucularımızında talebi ile bu firmaları tanıtmaya devam ediyoruz.İşte bu firmalardan biri Zermat İnternational,

Zermat Meksika kökenli olup merkezi Amerika’da bulunan bir firmadır.

 

Zermat Uluslararası parfüm ve güzellik ürünleri üreten doğrudan satış firmasıdır.Uluslararası Doğrudan Satış derneği DSA üyesi  Zermat, 1987 yılında kurulan ve şu anda 16 ülkede aktif olarak çalışmaktadır.

Zermat Meksika’da şirketin kendi fabrikasında geliştirilen ve üretilen kadın, erkek ve çocuklar için günlük kullanım ile geniş bir ürünyelpazesi sunmaktadır. Zermat Bağımsız Danışmanlar danışmanlar aracılığı ile ev partileri gibi organizasyonlarda ürünlerin doğrudan satış sistemi ile satmaktadır.

 

Şirket Hedefleri

Zermat misyonu tüm aile için güzellik ürünleri satışı boyunca etik ve güvenilir bir iş modeli ile girişimci odaklı insanlar sağlamak için dir. Daha iyi bir yaşam kalitesi için her bireyin kişisel ve mesleki gelişim garanti altına karlı bir çok düzeyli sistem ile uluslararası alanda saygın bir isme kavuşmak zermat’ın en önemli felsefesidir.

 

Türkiye’de faaliye göstermeyen Zermat İnternational hakkında bilgi almak isteyen okuyucularımız şirketin resmi sitesi zermatusa.com adresinden bilgi edinebilirler.

Bir önceki yazımız olan Zepter başlıklı makalemizde ankara doğrudan satış, ankara firmaları ve ankara marketing hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ