Lyconet

Lyconet
REKLAM ALANI

Uzun Yıllar Türkiye’de faaliyet gösteren Eski İsmi Lyoness Yeni Yapılanması İle Lyconet Global Firmasını Sizlere Tanıtalım,

Lyconet kendi müşteri sadakat programınızı yürütmenizi sağlar. Uluslararası Alışveriş Topluluğu Cashback World için yeni Üyeler kazanırsınız ve böylece kişisel ve kazançlı bir alışveriş ağı kurarsınız.


Cashback Dünyası
Cashback Çözümleri
Cashback Dünya Ortağı

Cashback World’e özel müşteri sadakat programları satmak, Lyconet Marketer’ın temel görevlerinden biridir ve kendi alışveriş ağlarını genişletmek için mükemmel bir fırsattır. Yenilikçi ürünler sayesinde, her büyüklükteki tüccarlar Cashback World Alışveriş Topluluğunun bir parçası olabilir ve kolay ve ucuz bir şekilde yeni müşteriler edinebilir ve mevcut müşterileri destekleyebilir.

REKLAM ALANI


Lyconet

Ağınızın verimliliğini daha da artırmak için, ekibinize yeni Lyconet Pazarlamacılar edinme şansına sahip olacaksınız.

Kurumsal Program

Tüm Lyconet Pazarlamacılarının olağanüstü satış faaliyetleri sayesinde, myWorld şirketler grubu Cashback World Alışveriş Topluluğunda daha fazla Üye ve Sadakat Tüccarını birleştirebiliyor ve böylece yeni ürünlerin piyasaya sürülmesini hızlı ve daha da verimli bir şekilde uygulayabiliyor. Kurumsal Program ile, aktif Pazarlamacılar için myWorld şirketler grubunun başarısına kalıcı olarak katılmalarını sağlayan benzersiz bir teşvik programı oluşturulmuştur.

Lyconet markası, ilgilenen kişilere bağımsız bir girişimci olarak kendi alışveriş ağını kurma, Cashback World Alışveriş Topluluğunun faydaları ile dünyadaki tüketicileri cezbetme ve küçük ve orta ölçekli işletmelere müşteri sadakat programları satma fırsatı sunar.

Bir ağ pazarlama uzmanı olarak Lyconet, satış ortaklarına (Lyconet Pazarlamacıları) iş faaliyetlerinde mümkün olan en iyi desteği sunmak için çok çeşitli profesyonel eğitim, hizmet ve araçlar sunmaktadır.

Lyconet müşterileri arasında Alibaba gibi uluslararası kurumsal üyeler olduğu gibi yerel küçük ölçekli işletmelerde bulunmaktadır.

Böylece Lyconet ağın Üyeler, Sadakat Tüccarları ve Lyconet Pazarlamacıları açısından sürekli genişletilmesini sağlar. Daha fazla bilgi için lütfen www.lyconet.com adresini ziyaret edin.

Bir önceki yazımız olan ViaVeta Yaşam Yolu... başlıklı makalemizde network marketing, sağlıklı yaşam ve viaveta hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ