Hunca Life Basında

Hunca Life Basında
REKLAM ALANI

Network Marketing Sektörüne yeni adım atan hunca life hızlı bir büyüme trendi gösterdi.Kozmetikteki büyük rekabete rağmen 7 aylık bir süreçte hunca life firmasının başarısı gerçekten doğrudan satış dünyası için dikkate değerdir.Vatan gazetesinden Ercan İnan İle Hunca Life ve Hunca Kozmetik yönetim kurulu başkanı Tuncer Hunca’nın röportajının bir kısmını okuyabilir ve inceleyebilirsiniz.Hunca Life firmasına üye olmak istiyorsanız,buradan tıklayarak kaydınızı yapabilirsiniz.

60 yıllık kozmetikçi Hunca, Hunca Life markası ile doğrudan satış pazarında Avon, Oriflame, Amway gibi uluslararası markalara rakip oldu. Helal sertifikası olan Hunca’da hedef ilk üçe girmek. 4 ay önce satışlara başlanırken ayda 1.000 TL maaşı olan bir sağlık memuru geçen ay 10 bin liralık kazancı ile en çok kazanan satış temsilcisi oldu.

Türkiye’de doğrudan satış hızlı büyüyor. Bir önceki yılın cirosu 470 milyon dolar iken 2011’de toplam ciro 535 milyon dolara çıktı. Bu pazarda uluslararası devler cirit atıyor. Avon, Amway, Oriflame piyasanın ağır abileri. Yerli firmalar pazardan ancak 15 milyon dolar pay alabiliyor. Kalan kısmı bu devler paylaşıyor.

REKLAM ALANI

Türkiye’nin 60 yıllık kozmetik markası Hunca da, Hunca Life markası ile 4 ay önce bu pazara adım attı. Hunca Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer Hunca, doğrudan satış için Jagler, She, Caldion gibi markaları ile öne çıkan Hunca’dan tamamen bağımsız Hunca Life markasını geliştirdiklerini ve farklı 450 ürün tasarladıklarını söyledi.

50’ye yakın ülkeye Hunca markası ile ihracat yaptıklarını kalitelerine güvendiklerini belirten Tuncer Hunca, “Özellikle kozmetikte ve parfümde helal sertifikalı ürünlerimizle büyük sükse yaptık. Kalitemize ekibimize güveniyoruz. Bu pazarda uluslararası firmaların tekelini kırmaya kararlıyız. 10 yıl içinde ilk 3 arasına girmek gibi bir hedef koyduk kendimize” şeklinde konuştu.

Avon’un 12.5, Amway’in 8.5 milyar dolarlık küresel cirolara ulaşan devler olduğuna dikkat çeken Tuncer Hunca, 4 ayda Hunca Life markasının 5 milyon TL ciro yaptığını, 2013 yılı hedeflerinin 25 milyon TL olduğunu ifade etti. Kısa sürede 10 bin satış temsilcisine ulaştıklarını ifade eden Tuncer Hunca, “Dişçisinden işçisine, hademesinden işsizine kadar geniş bir yelpazede temsilcilerimiz oldu. Geçen ay bir sağlık memuru arkadaşımız 10 bin TL’ye yakın kazancı ile ayın birincisi olmayı başardı“ diye konuştu.

 

 

 Evet sektörde güçlü bir konumada giren hunca life ileriki dönemlerde diğer rakiplerine göre hangi konumda olacak zaman için bunu göreceğiz.Saygın bir marka ve tanınırlığı ile perakende sektöründeki gücünü hunca life yansıtan hunca kozmetik yerli firmalar içinde önemli bir hedefe doğru adımlarını sağlam atıyor.

Siz de hala hunca life ailesine katılmadıysanız, bu güzel kazançlı organizasyonda yer almanız için hemen resmi kaydınızı buradan tamamlayarak aramıza katılmanızı bekleriz.

Bir önceki yazımız olan Markafoni Yeni Büyüme Trendi başlıklı makalemizde enmoda, enmoda.com ve markafoni hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ