incir.com’a Webrazzi Ödülleri 2014’ten 3 ödül

incir.com’a Webrazzi Ödülleri 2014’ten 3 ödül
REKLAM ALANI

incirnetwork

Tavsiyenin gücü (network marketing) ile e-ticareti bir araya getiren ve Türkiye’nin ilk sosyal e-ticaret platformu olma unvanına sahip İncir.com, internet dünyasının başarılı işlerini ödüllendiren Webrazzi Ödülleri 2014’te farklı kategorilerde ödüllere layık görüldü.
2012 yılında Yusuf Yıldırım’ın öncülüğünde Emre Aydın, Kaan Karamancı, Cem Tüfekçi ve Çağlar Erol’un desteği ile kurulan sosyal e-ticaret platformu İncir.com, internet dünyasında bir gelenek haline gelen Webrazzi Ödülleri 2014’te kazandığı üç önemli ödülle başarısını taçlandırdı.

 

REKLAM ALANI

 

 

incir.com kurucusu Yusuf Yıldırım Yılın Web Girişimcisi ödülünü alırken, incir.com Yılın Web Girişimi kategorisinde 3’üncülüğü kazandı. Yılın Yatırımcısı ödülünü ise incir.com’un da yatırımcısı olan Hasan Aslanoba aldı.
Bu ödülleri Bu güne Kadar ilk defa bir Network Marketing Firması Aday Gösterildi ve Kazandı.Buda Türk firmalarının da kurumsallıkla beraber yeni fikir ve iş modellerini başarı ile uygulayabileceğinin bir göstergesi olsa gerek.

 

İncir.com Detaylı Bilgi İçin Buradan Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan ARGUS başlıklı makalemizde 2012 network marketing, 2013 network marketing ve argus hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ