Natures of Scandinavia

Natures of Scandinavia
REKLAM ALANI

 

Değerli Network Marketing okuyucuları sektörün nabzını uzun süredir sizlerle beraber sitemizde takip etmeye devam ediyoruz.Bu günki tanıtcağımız firmamız uluslarası firma Natures of Scandinavia’dır.Kısacası Natures of Scandinavia ve Türkiye yapılanmasını inceleyelim.

 

REKLAM ALANI

Yeni piyasalar, rafine bir marka- Nature’s of Scandinavia.

Yeni piyasalara doğru gerçekleştirdiği yoğun genişlemenin bir sonucu olarak, Nature’s Own Ocak 2005’te, resmi şirket adı olarak Natures of Scandinavia ismi altında markasını tescil ettirdi.

 

Gayet iyi konumlanmış ve yenilenmiş ürün grubumuzla İskandinavya profilimize, felsefimize ve geleneğimize odaklanmaya devam edeceğiz. Müşterilerimize özen gösterme ve üretim kalitemizin yanısıra, çalışma ilkelerimiz de etik değerlere verdiğimiz önem ve çevreye duyarlılığımızla belirlenir.

 

Nature’s of Scandinavia bağımsız distribütörleri aracılığıyla doğrudan satış faaliyeti yürütmektedir. Ürün grupları – Sağlık, Güzellik, Temizlik & Bakım – Nature’s of Scandinavia adı altında üretilmekte ve kalitesi de bu isimle garanti edilmektedir.

 

1994 yılında kurulan şirket kanıtlanmış deneyiminin yanısıra, sektör hakkında geniş bir bilgiye sahiptir. Ayrıca, dünya doğrudan satış endüstrisinin son derece saygın bir üyesidir.

 

Natures Of Scandinavia diğer kozmetik ve gıda takviyleri ürünleri üreten firmalara nazaran binary kazanç sistemini seçmiştir.Bu da network marketing Türkiye olarak bizlerin dikkatini çekmektedir.Çünkü binary kazanç sistemi ile network marketing yapan ,fiziki ürün satan firma sayısı çok azdır.2011 yılında giriş yaptığı Türkiye’de çalışmalarını sürdüren natures of scandinavia firmasının sektörde nasıl bir yer edineceğini bizlerde merak ediyoruz.

 

Natures of Scandinavia ürünleri kozmetik,gıda takviyesi,bakım ürünleri gibi çevre ödüllü geniş bir yelpazeye sahiptir.

Araştırmalarımıza göre son 2 aydır bir durağanlık yaşayan Natures of Scandinavia firmasının Türkiye’deki çalışmaları ve devamlılığı hakkında bilgi edindiğimiz takdirde yine sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

 

Natures of Scandinavia üyelik,natures Türkiye,natures of scandinavia ürünleri ve diğer detaylar hakkındaki bilgileri nature of scandinavia Türkiye iletişim bilgilerinden elde edebilirsiniz.

 

 

Adres:
Nature’s of Scandinavia
Merkez Mahallesi Kemerburgaz Caddesi Tatlıpınar Sokak No:6 Kat 4 34403 Kağıthane / İstanbul
Türkiye
Telefon: +90 212 347 03 40
Fax: +90 212 347 02 07

Bir önceki yazımız olan Qnet başlıklı makalemizde qest net gerçeği, qest net yalanı ve qestnet hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ