FM GROUP

FM GROUP
REKLAM ALANI

FM GROUP

Şimdiz size tanıtacağımız firma Türkiye’ye yeni giriş yapmış ve resmi olarak ta faaliyetine başlamış olan kozmetik ve bakım ürünlerinde tanınan firma fm grouptur.Kısaca fm gruopu ve özelliklerini kendi sözleriyle tanıyalım;

REKLAM ALANI

 

FM GROUP, genç insanlar tarafından oluşturulmuş ve onların tutkusu haline gelmiştir. Herşey, 2004’te Polonya’da Artur Trawinski’nin, orta Avrupa ve Rusya’da bulunan farklı şirketlere parfüm üreten, fakat şimdilerde sadece FM için üretim yapan ve aynı zamanda babasının fabrikası olan Perfand şirketi tarafından desteklenen yeni bir kozmetik markası olan Federico Mahora’yı kurduğunda başladı. Destekçileri, distribütörleri ve müşterileri tarafından dürüst ve güvenilir bir şirket olarak saygınlık kazanan Federico Mahora, kısa bir sürede dünya parfüm pazarında evrensel bir kabul kazanmıştır. Çok iyi derecede eğitilmiş bağımsız satış danışmanları ağıyla dağıtılan ve şimdilerde 100 üzerinde farklı parfüm çeşidinin yanı sıra, yüksek kalitedeki diğer kokulu ürünler ve geniş yelpazeli mineralli makyaj ürünleri sunarak ürün çeşitliliğini sürekli olarak artırmaktadır. Yakın gelecekte açılacak olan yeni şubeleriyle FM GROUP, dünya çapında 50’den fazla ülkede şube açarak uluslararası bir büyümeyi hızlı bir şekilde yakalamıştır.
Başarımızın anahtarı, fiyatlar üzerinde çok büyük etkisi olan ve en yüksek kalitedeki ürünleri üreticiden müşteriye (aracılar olmadan) en kısa yolla ulaştırmamızı sağlayan MLM (Çok Katlı Pazarlama) sistemidir. Bu sistem, kesinlikle geleceğin iş modeli olacaktır.
HEDEFLERİMİZ NELERDİR?

 

Beklentileri çok yüksek olan müşterileri bile tatmin eden rekabetçi fiyatlarla yüksek kalitedeki yenilikçi ürünler sağlayarak dünya çapında tanınmış ve saygın bir marka olmak. Kişisel başarı ile hayatlarını geliştirmek, kendilerini enerjik ve destekçi uluslararası bir aile grubumuzun üyeleri gibi hissetmek isteyen insanlar için en iyi fırsatı yaratmak.
MİSYONUMUZ NEDİR?

 

Mükemmel bir şekilde müşterilerimize hizmet sunmak ve müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak için var olan gücümüzle çalışarak yapabileceğimiz herşeyi yapmak.

PRENSİPLERİMİZ NELERDİR?

 

    İNSANLARA SAYGI – FM’nin sosyal politikasında ve işbirliği yaptığımız insanlarla olan ilişkilerimizde yansıtılmaktadır.
    GÜVEN – İş ilişkilerinde güvenden daha önemli bir şey yoktur. FM, bir aile işidir ve temelinde sağlam güven olmadan gerçekleşemeyeceğini bildiğimiz bu ailenin kuşaklar boyunca devam etmesini umuyoruz.

    SORUMLULUK – FM, biz ve distribütörlerimiz için sadece bir iş değildir, bu bizim tutku ve hayat tarzımızdır ki böylece daha akıllı bir şekilde kararlarımızı almak için kendimizi sorumlu hissederiz.
    TUTKU – Dünyayı değiştirmemize olanak sağlar. Yaptığımız işi seviyoruz ve bu işe güveniyoruz.
    KARŞILIKLI DESTEK – Aynı hedef için bir takım olarak çalışan insanlar, daha iyi sonuçlar elde ederler ve işlerinden daha çok memnun kalırlar çünkü sadece paylaşılan sevinç ve başarı anları insanların aklında yer edinir.

Bu değerler sayesinde dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için çalışırken rekabetçi bir iş ortamında başarılı olacağımızdan eminiz.

 

FM ÜRÜNLERİ

 

Sürekli olarak en iyi kalitedeki ürünleri uygun fiyatlarla sunmayı dikkate alarak doğaya saygı gösteriyoruz ve mümkün olduğunca doğal bileşimler kullanıyoruz. Tasarımcılarımız, ürünlerimiz için şık ve işlevsel bir ambalaj yaratmak için sıkıca çalışıyorlar çünkü ürünlerimiz buna değer.
Bizim ana ürünümüz (20% esanslı) parfümdür. Devrim yaratan buharlı damıtma metodunu keşfeden ve bunun uluslararası yasal patent sahibi olan ve 1911′ den beri parfüm üretiminde tartışmasız dünya lideri olan DROM şirketi tarafından Federico Mahora için özellikle üretilen 100’ün üzerindeki eşsiz kokuları FM’de bulabilirsiniz. DROM, pestisit ve kimyasal gübre içermeyen çevreci hammadde kullanmaktadır ve bu yüzden “Mükemmel kalitedeki çevreci ürünler” ödülünü kazanmıştır. Müşterilerimizin isteklerini yerine getirmek ve müşterilerimizi aynı ürünlerle sıkmamak için birkaç ayda bir parfümlerimizin bir kısmında değişiklikler yapmaktayız. Parfüm koleksiyonumuz başka ürünleri de içermektedir; Örneğin, feromonlar (hayatı neden daha da kolaylaştırmayalım?)
Makyaj kozmetiği, FM ürünlerinin en yeni fakat en heyecan verici ürünleridir. Mineral içeriklerden özünü alan, bitki özleri, silikon, vitaminler ve esans yağlarıyla zengileştirilmiş makyaj ürünleri cildinizi nemlendirir ve korur; 15 derece koruma özelliği olan titanyum dioksit ve helyum dioksit gibi maddeleri içererek erken cilt yaşlanmalarını önler. Ürünlerimiz dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır;  her cilt türü için uygundur. Ürünlerimiz, bileşimleri sayesinde mikroorganizmaların gelişmesine izin vermez, antiseptik olarak kullanılabilmekte ve böylelikle en hassas ciltler için bile tavsiye edilmektedir. Beyaz palet renkleri, kadınların hayal gücünü kullanmamızı sağlamaktadır. Her kadın klasik, biraz sıradışı ve son derece farklı FM makyaj ürünlerinin bir kısmına tutkuyla bağlanacaktır. En son bilimsel teknoloji kullanılarak geliştirilen ürünlerimiz sizi müthiş gösterecek ve göründüğünüz gibi hissetmenizi sağlayacaktır.
Profesyonel saç bakım ürünleri gururumuzdur. Deniz yosunu, aloe özleri, civa pyrıthıone ve ölü deniz mineralleri saçlarınıza inanılmaz bir parlaklık, esneklik ve baştan çıkarıcı çiçek kokuları katar, yüksek sıcaklıklardan korur ve önemli derece kepeği azaltır. Buğday proteinleri, doğal ipek ve seramidler açısından zengin olan saç yumuşatıcıları, saçlarınıza nem, hacim, parlakık ve anti-bukle etkisi sunmaktadır.
Bir marka olarak tanınırlığımız sürekli artmaktadır. Kısa bir süre önce müşterilerimizi, Federico Mahora markası sayesinde istedikleri sıklıkta rahatlamaları için Spa  Senses kolleksiyonumuz ve tepeden tırnağa kadar tertemiz olmaları için Ayak  Bakım ürünlerimiz ile tanıştırdık.

NOT:Bilgiler fm group resmi sitesinden alınmıştır.Fm group Türkiye ve uluslar arası site adresi aşağıdadır.Fm Groupa Network Marketing Türkiye olarak hoşgeldiniz diyor ve başarılar diliyoruz.

http://www.federicomahora.com.tr

http://www.fmworld.com/

Bir önceki yazımız olan Jafra başlıklı makalemizde amerikan kozmetik, en iyi kozmetik firmaları ve jafra hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ