Forever Living

Forever Living
REKLAM ALANI

Forever Living

1978 senesinde kurulan ve bugüne kadar binlerce insanı hem sağlık hem de varlık sahibi yapan Forever Living Products, 30 senedir doğal kaynaklar yoluyla  ürünlerini tüm dünyaya sunmaktadır. Bütün içecek ürünleri, cilt bakım ürünleri ve kozmetik ürünleri Forever Living tarafından Aloe veranın mucizesini distribütörlerine ve müşterilerine sunmaktadır. Bunların yanında, forever living ürünlerine arı kovanlarıından elde edilen besleyici ürünleri de eklersek; sağlık ve varlık sahibi olmayı naturel yollardan ulaşabilmek  için kusursuz bir sistem ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Ayrıca, forever living products , bağımsız bir kuruluş olan IASC’den (Uluslararası Aloe Vera Bilim Konseyi) ilk saflık sertifikası alan firma. Bununla birlikte, dini kuruluşlardan İslami helal ve Kosher sertifikalarıda vardır .
FLP, doğrudan satış yöntemiyle çalışıyor. Ürünler kargo ile dağıtılıyor, ücretleri de banka hesaplarına yatırılıyor. Her bir üye yaptığı alışveriş miktarına göre indirimler kazanıyor. Üyeler arasında, ek iş olarak birkaç kişiyi üye yapıp indirimli ürün almak isteyenlerin yanı sıra asıl kazanç kapısı olarak bu işi yapanlar da var. FLP’nin 2001 yılında kurulan Türkiye bürosuna 2 yıl içinde 40 bin kişi üye oldu. Bunların bine yakını asıl iş olarak yapıyor. Diğer ülkelerin aksine Türkiye’de erkekler bu işe çok ilgi gösteriyor. İki kişiyi üye yapıp bayi olan herkes ürünleri yüzde 43 daha indirimle alıyor. Her bayi, üye yaptığı kişilerin yaptığı satışlardan pay alıyor. Bu şekilde artık hiç çalışmasa da üyelerden gelen paralar banka hesabına yatırılıyor. Satış miktarı arttıkça süpervizör, müdür, senior, soaring gibi makamlar veriliyor ve kâr oranları artırılıyor.

REKLAM ALANI

FLP Türkiye’de de faaliyette bulunmaktadır.Ürün gamı çok geniş ve çok kalitelidir.Fiyatları ise biraz daha orta kesim ve üzerine hitap etmektedir.

RESMİ SİTESİ: www.foreverliving.com

Bir önceki yazımız olan ACN NETWORK başlıklı makalemizde ACN, acn network ve acn telekom hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. orjinal biber hapı dedi ki:

  yazılarınızı takip ediyorum hocam.böyle blogları görmek hoşuma gidiyor gerçekten

 2. ramazan kzıl dedi ki:

  SENIN FIRSATIN
  Maddi açıdan kendi kaderinizi kontrol etmek hayatta istediğiniz hemen hemen her şeyi mümkün kılar. Eğer işiniz ya da kariyeriniz sizi ulaşmak istediğiniz noktaya taşımıyorsa, Forever Living Products size bunu değiştirmek için harika bir fırsat sunuyor.
  Kaybedecek neyiniz var?
  Daha fazla para kazanmaktan çok daha önemli olan şey nedir? Zaman. Daha açık bir ifadeyle, aileniz ve arkadaşlarınızla yapmaktan zevk aldığınız şeyleri yapabilecek zaman. FLP işiniz için ŞU ANDA harcadığınız çaba, istediğiniz hayatı yaşamanızı sağlayacak gelir ve zamanla ekibinizden satış olarak fazlasıyla size geri dönecektir. Forever Living başarılı olmanız için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahiptir:
  Kaliteli ürünler
  Mükemmel personel desteği
  Mükemmel satış ve pazarlama araçları
  Eğitim seminerleri
  Distribütör teşvikleri ve primleri
  Kapsamlı şirket websitesi ve kişilere ait distribütör websiteleri
  Biz sizin için araştırma ve geliştirme, pazar araştırması, paketleme, dağıtım, pazarlama ve evrak işlerini ile ilgileniyoruz. Sizin yapmanız gereken tek şey ise kalitesi ispatlanmış bu ürünleri müşterileriniz ile paylaşmaktır. Böylece kendinize ait işinizi kuracaksınız.
  Katılım ÜCRETSİZ, o halde FOREVER ile varlıklı bir geleceğe giden yolda ilk adımınızı atın!

BİR YORUM YAZ