Unicity

Unicity
REKLAM ALANI

Unicity

Network Marketing Türkiye  olarak global firmaları tanıtımımıza devam ediyoruz.Şimdi size tanıtacağımız Türkiye’de de faaliyette bulunan Unicity’nin kökleri, neredeyse dünyadaki herhangi bir ağ pazarlama şirketinden daha derine, Louis Liggett’in ilk Rexall Drug Store’u kurduğu 1903 yılına kadar gider. 50 yıl boyunca Rexall, 25.000’den fazla eczaneden oluşan bir zincire dönüşmüş ve o tarihten itibaren Amerika Birleşik Devletlerinde bilinen bir marka haline gelmiştir. 1990 yılında Rexall, kendi eşsiz bilimsel tabanlı besin ürünlerini pazarlamak için Bios Life™ Franchise modelini kurdu. 2001 yılında, Rexall Showcase International ve Enrich International adlı iki başarılı ağ pazarlama şirketinin birleşmesi ile Unicity kuruldu. Her iki şirket de sağlığı koruma – bakım, Anti Aging ve Wellness piyasalarında tanınmış liderlerdi.

REKLAM ALANI

Zamanla Unicity International, ABD ve Kanada sınırlarının ötesinde genişledi. Şimdi Venezuela, Colombia, Japonya, Kore, Tayvan, Hong Kong, Filipinler, Tayland, Malezya, Singapur, Endonezya, Meksika, Hollanda, Türkiye, Almanya, İsviçre, Avusturya, İsveç, Bruney ve Birleşik Krallık’ta faaliyet göstermektedir.

2002 yılında Almanya’da ilk Avrupa piyasasına açılınca, Unicity’nin faaliyeti Avrupa’da da başlamış oldu.

Bugün Unicity, tüm dünyada 21 ülkede Şube sahibi olup, 30’dan fazla ülkede milyonlarca müşteriye 130’un üzerinde besin ve kişisel bakım ürünleri satmaktadır.

Geçmişimiz uzun ve deneyimimiz derin olduğu için, başka herhangi bir ağ pazarlama şirketinde bulunmayan büyük bir uzmanlıktan, geniş bir bilgi tabanından ve bağlılıktan yararlanabiliriz. Uluslararası faaliyet gösteren bir şirket olarak tüm Franchise Ortaklarımızı başarıya giden yollarında desteklemeyi görevimiz olarak görmekteyiz.
Unicity Ürünleri

Bios Life® Markası

Bios Life®, Unicity International’ın bir Markasıdır. Gıda Takviye sektörünün lider Şirketi olarak Unicity yaşam kalitenizi arttırmak için daima üstün nitelikli ürünler geliştirip pazarlamaktadır.
Bios Life® Markası için Unicity uzun yıllar profesyonel araştırmayı ve yenilikci içerik maddelerini bir araya getirdi. Böylelikle Bios Life® ailesinin ürünleri günlük sağlığınızı muhafaza etmenizde yardımcı olur:

    Bios Life C™ özel formülasyonu baz alınarak geliştirilen yenilikçi ve son derece lezzetli bol vitaminli bir lif içeceğidir. Örneğin lifler, vitamin, mineraller ve anti oksidanlar gibi 20’den fazla besin maddesi içeriğiyle Bios Life C™ günümüzün besin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
    Bios Life S™ gıda takviyesi pazarında 30 yıldan beri görülmeyen bir buluştur. Özel formülü, ABD patentli lif matrisi ve geleneksel olarak kullanılan vitamin ve minerallerin yanı sıra, yeni bitkilerden çıkarılan bileşenlerin patentli bir karışımını içerir.
    Super Chlorophyll™ Powder Klorofil bitkilerin tabii hayat iksiridir. Bitkiler için güneş ışığını enerjiye çevirmek hayati değerdedir. Super Chlorophyll™ Powder ürünü; Sodyum Bakır Klorofilin ve maltodekstrin içermektedir. Super Chlorophyll™ Powder, “asitli“ olmamanıza yardım eden bir gıda takviyesidir. Doğanın gücünü kullanarak daha dinç olmanın keyfine varın.

Bios Life® 1990 yılından beri en çok satılan doğal bazlı üründür. Bu arada Bios Life® sayesinde dünya çapında 30’dan fazla ülkede milyonlarca insanın yaşam kalitesi artmıştır.

Firmanın Türkiye lokasyonu bulunmaktadır.Aşağıdaki Bağımsız Temsilci arkadaşımızdan Unicity networkmarketing sistemini inceleyebilirsiniz.

Ürün Satış Ortaklığı İçin Buradan Tıklayabilirsiniz.

Hüsmen FIÇICI
Cep : 05443021050
E-mail : husmenf@gmail.com

Instagram :@unicityistanbul

Bir önceki yazımız olan 4Life başlıklı makalemizde 4life, life ve lifenetwork hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ