Herbalife

Herbalife
REKLAM ALANI

 

Herbalife

REKLAM ALANI

Network Marketing Olarak Türkiye’de çalışan ve uluslararası olan firmaları tanıtmaya devam ediyoruz.Bunlardan birisi ve en eskilerden herbalife firmasıdır.

1980 yılında kurulan Herbalife International, iyi beslenme yoluyla daha iyi bir yaşama giden yolu basitleştirmeye kendisini adamış bir wellness şirketidir.

Herbalife’ın kaliteli ürünleri ve programları sayesinde:

    başarılı kilo kontrolü
    dengeli beslenme
    gelişmiş kişisel bakım
    mali kazançlar
    elde etme fırsatına sahip olabilirsiniz
Sizin başarınız için yapılan bilimsel tasarımlar

Herbalife’ın ürünleri, bilim adamları, doktorlar ve beslenme uzmanları tarafından kişisel iyi yaşam hedefleriniz göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Herbalife’ın doğadan ilham alan formülleri, daha iyi bir yaşam sürmenizi sağlayacak şekilde tasarlanır ve sunulan İş Fırsatı ile mali başarınız ödüllendirilmektedir!
Güvenebileceğiniz uzmanlar

Bilimsel Danışma Kurulu, Herbalife’ın sürdürdüğü başarısının ardındaki yönlendirici güçtür. Saygıdeğer bilim adamları ve uzmanlardan oluşan bu ekip, araştırma ve ürün testleri ile Herbalife ürünlerinin gelişimini yönlendirmektedir. Böylece Herbalife kalitesinin günümüzde sektördeki yüksek standartlara ulaşmasını sağlamaktadır.
Sürekli destek

Dünyanın dört bir yanındaki 73 farklı ülkede Herbalife ürünlerini satan 2,1 Milyon Bağımsız Distribütörden oluşan bir ekip ile (ve 1,8 milyar dolar yıllık perakende satış cirosuyla) başarıya ulaşmak için ihtiyacını duyduğunuz desteğin her zaman arkanızda olduğundan emin olabilirsiniz. Hayatınızı değiştirmeye hazır olduğunuzda
• beslenme, kilo kontrolü ve kişisel bakım ihtiyaçlarınızı karşıladığınız
• iş fırsatımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olduğunuz

müddetçe önünüzde başarıya uzanan yolun her bir aşamasında sizi desteklemekten gurur duyacağız.
Herbalife ile elde ettiğiniz kaliteli ürünler ve uzman desteği sayesinde iyi görünmeniz, kendinizi iyi hissetmeniz ve iyi yaşamanız artık çok kolay. Herbalife’ı ve iyi yaşamı keşfedin.
Misyonumuz

Herbalife’ın misyonu, doğrudan satış alanında iyi bir İş Fırsatı sağlayarak ve dengeli beslenme ve kilo kontrolü ürünlerini sunarak insanların hayatlarını değiştirmektir.
Herbalife insanların hayatlarını nasıl değiştirmektedir?

Her gün Herbalife,
• Dengeli beslenmeyi basitleştiren, bilimin ve doğanın en iyilerini bir araya getiren kaliteli ürünler ve
• İnsanlara rüyalarını, rüyalarını, hedeflerini ve tutkularını gerçekleştirmeleri için ihtiyaç duydukları gücü veren, başarısı kanıtlanmış bir İş Fırsatı ile

sizin gibi milyonlarca insana hayatlarını iyileştirmelerinde yardımcı olmaktadır.
Herbalife, misyonundan ve iyi yaşamı dünyanın dört bir yanındaki insanların kolayca erişebileceği bir konuma getirerek elde ettiği başarıdan gurur duymaktadır.
İyi Yaşam

İyi yaşam, mutlu ve sağlıklı olmaktan, güzel görünmekten ve finansal açıdan başarılı olmaktan da fazlasıdır. Hayatın her alanında mutlu olma duygusudur. Sevdiğiniz kişilerle hoş vakit geçirebilmekten yaptığınız işten zevk almaya, olduğunuz kişiden ve görünümünüzden memnun olmaya kadar pek çok şeyi kapsar. İyi yaşam, iyi bir hayatın temelidir ve Herbalife da işte bu iyi yaşamdan ibarettir.
Kurucumuz
Mark Hughes 1956-2000

Mark’ın vaadinin enginliği ve vizyonunun gücü, yaşadığı bir kişisel trajediden kaynaklanmaktadır – Mark’ın annesi, 36 yaşındayken güvenli olmayan bir diyet uyguladığından vefat etti. Annesinin vefat ettiği yaşlarda daha küçük bir çocuk olmasına rağmen Mark, insanların güvenli bir şekilde kilolarını kontrol etmelerine yardımcı olacak bir yol bulmaya kendi kendine söz verdi. İnsanların hayatlarını değiştirebilecek sonuçlar elde edilmesini sağlamaya, beslenme açısından da güvenilir bir program geliştirmeye ve bu programını da tüm dünyayla paylaşmaya kararlıydı. Mark’ın bu pozitif yaklaşımı, hedeflerine doğru her gün bir adım daha yaklaşmasını sağladı. Kendisinin de söylediği gibi “Yapabileceğinizin en iyisini yapın. Yarın sabah yataktan kalktığınızda bugünden bir miktar daha fazlasını yapın. Ertesi gün bir önceki günden biraz daha fazlasını yapın.” Bu yaklaşım, iyi beslenmeyi dünyanın dört bir yanına yaymasına ve başkalarının da ona katılmasına ilham kaynağı olmuştur.
Vizyonunu gerçeğe dönüştürme

Mark’ın güvenilir ve etkili bir kilo kontrolü programı geliştirme tutkusu kendisini Çin’e kadar sürüklemiş ve burada Mark bitkilerin beslenme açısından faydaları üzerine çalışmalarda bulunmuştur. Birleşik Devletler’e geri döndüğünde Herbalife’ın büyük bir yenilik getiren ürünlerini oluşturmak için saygıdeğer tıp ve beslenme uzmanlarından oluşan bir ekibi de beraberinde getirmiştir. 1980 yılında Herbalife, birçok yeni ürünle sektördeki yerini almıştır.

Herbalife’ın ilk Distribütörü Mark Hughes’dur. Arabasının bagajında sattığı ürünleri hakkında “Bu ürünler size duygusal bir deneyim kazandıran ürünlerdir. İnsanların gözlerindeki parıltıdır, hissettikleridir, heyecanlarıdır ve hareket etme tarzlarıdır” diyen Mark, bu ürünlerin değerine gönülden inanıyordu.

İnsanlar ürünleri denemeye ve kilo kontrolünü gerçekleştirmeye başlayınca Mark’ın temellerini attığı iş hızla genişlemeye başladı ve ardından Mark kendisine bir ofis tutup vizyonundan ilham alan, ürünler hakkında aynen kendisi kadar tutkulu olan ve bu İş Fırsatı’na da coşku ve heyecanla sarılan Distribütörlerden oluşan bir ağ kurdu. Mark, insanların hayatlarını değiştirebilme gücü olduğuna inanıyordu ve diğer insanların da aynı inancı paylaşmaları için kendilerini teşvik ediyordu. “Organizasyonunuzda bu işin işe yarayacağına gönülden inanın” diyordu.

İş büyüdükçe Herbalife’ın ürünleri de kişisel bakım ürünlerini kapsayacak şekilde genişledi ve böylece Herbalife müşterileri iyi yaşam için kişisel bir programın kendilerine sunduğu avantajlardan faydalanmaya başladılar.

Mark’ın da söylediği gibi, “Sizin çabalarınız sayesinde insanlar yeni fırsatlar dünyasını keşfediyor ve geleceğe de sonsuz bir umutla bakabiliyor.” Mark ile tanışma fırsatına erişenler, Mark’ın işi benimsemelerinde ve çok daha yükseklere tırmanma konusunda kendilerini umutlandırmada ne kadar ilham verici bir insan olduğunu söyleyeceklerdir. Mark’ın inanılmaz bir hitabet yeteneği vardı ve kendisininkinden başlayarak insanların yaşamlarını değiştirme inancı sayesinde hayatın her alanındaki insanlarla bir araya geliyordu. Mark’ın satış yapma konusundaki yaklaşımı ise basitti: “Başkalarına daha fazla ilgi gösterirseniz onlar da size ilgi gösterecektir.”
Rüya devam ediyor

Her ne kadar Mark, Herbalife’ı kurmasının ardından yirmi yıl geçtikten sonra hayata gözlerini yummuş olsa da insanların hayatlarını değiştirme vizyonu bugün hiç olmadığı kadar daha güçlü bir şekilde varlığını sürdürüyor. Günümüzde 73 ülkede mali bağımsızlık hayallerini gerçeğe dönüştürme yolunda emin adımlarla ilerleyen bir milyondan fazla Herbalife Distribütörü var. Geride bıraktığımız 30 yılın ardından Mark’ın şu sözleri hala kulaklarımızda çınlıyor: “Geleceğin karşılaştırılamayacak kadar parlak olacağına eminim.”
www.herbalife.com.tr

Bir önceki yazımız olan Amway başlıklı makalemizde amway, amway nasıl kuruldu ve amway tarihi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Bilgi ve paylaşım için teşekkürler.

  2. herbalife dedi ki:

    Bu güzel makale için teşekkür ederim. Ellerinize sağlık.

  3. Herbalife dedi ki:

    Herbalife firması ile 2011 yılında tanıştım. O günden beri hem ürünlerini kullanıyorum hem de ürünlerin satışını yaparak bütçeme katkı sağlıyorum. Ürünler hakkında bilgi almak isteyenler 0535 524 04 02 nolu telefonumdan bana ulaşabilirler.

BİR YORUM YAZ