Energetix

Energetix
REKLAM ALANI

Bu gün diğer tanıtacağımız firma Almanya merkezli manyetik takı ve aksesuar ürünleri ile Almanya ve Avrupa’da bir çok ülkede yer almaktadır.Energetix firması farklı bir niş olan network sistemi ile hizmet vermektedir.

 

REKLAM ALANI

Energetix Bingen manyetik takı doğrudan satış sektörünün lideridir.2002 Yılında kurulan energetix ceosu Roland Förster’dir.Manyetik mücevher doğrudan satış lider şirketi olarak, sürekli olarak dünya çapında distribütör ve personel için daha iyi bir finansal gelecek  için çalışmalarımızı tüm hızımızla arttırıyoruz,diyen energetix firması gerçekten kalitesi ile de ön planda durmaktadır.

 

Energetix firmasının portföyünde bulunan ürünler bilezik,kolye, ve diğer takılar sadece güzellik katmak amacı ile değil enerji ve sağlık açısından da tasarlanarak fayda sağlamayı amaçlamıştır.Energetix ürünleri arasında sporcular için bileklikler,hayvanlar için özel üretilmiş takılar da mevcuttur.Energetix ürünlerini detaylı olarak online katalogundan  inceleyebilirsiniz.

 

Energetix üyelik panelinde Türkiye olmakla beraber,Türkiye’de lisanslı ürün satma ile ilgili sitelerinde ülkemizin ismi geçmesine rağmen şu anda resmi olarak Türkiye’de ofisi bulunmamaktadır.Fakat ileriki dönem de tahminimiz Almanya’daki Türklerin öncülüğü ile firmanın Türkiye piyasasına da açılmayı düşünecek olmasıdır.

 

Energetix Türkiye,Energetix üyelik,energetix takıları ve energetix sistemi hakkında ki tüm bilgileri aşağıdaki adresten temenin edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Young Living başlıklı makalemizde genç yaşam network, young living ve young living distributor hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ