Noevir

Noevir
REKLAM ALANI

 

Sizlere bu gün yine Dünya Doğrudan Satış listesinde 37.nci sırada yer alan Japon kozmetik devi noevir firmasını tanıtacağız.Son dönemde Japonya’dan yurt dışına açılan firma sayısının artması ile beraber öncelikli olarak Uluslararası saygınlığı ile arena da en çok bilinen Noevir kozmetik firmasını tanıyalım.

REKLAM ALANI

 

 

1964 Yılında Takshi Okura Tarafından kurulmuş olan Noevir firması yüksek kalitede cilt bakım ürünleri,kozmetik ürünlerinin yanı sıra gıda takviyesi ve sağlık ürünlerininde üretimini yapmaktadır.

 

 

Japonyanın en büyük ve en eski doğrudan satış firmalarından biri olan Neovir 2011 yılında 345 milyon dolar ciro ile doğrudan satış ta Dünya devleri arasında yer almıştır.

 

 

 Çin, Tayvan, Hong Kong, Kore, Singapur, Malezya, Rusya, ABD gibi 8 Ülke pazarında faaliyette bulunan japon kozmetik ürünleri firması neovir ilerleyen dönemlerde özellikle de Asya kıtasında pazar payını arttırma düşüncesindedir.

 

Bir sonraki yazımıda Doğrudan Satış Sektörü ile alakalı firma tanıtım ve yazıları takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Eureka Forbes başlıklı makalemizde doğrudan satış, doğrudan satış firmaları ve doğrudan satışta en iyi firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ